Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem szeret a főnök?

Nem szeret a főnök?

Figyelt kérdés

Hozzám alig jön be. Másokhoz sokkal többször bemegy, naponta legalább, hozzám meg hetente egyszer ha nagyon szükséges. Miért csinálja ezt? Nem vagyok neki szimpatikus? Nem szívesen lát engem?

L/24


2021. jan. 25. 11:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Való igaz, hogy nem vagyok vele olyan közvetlen, mert a főnököm. Nem tudok haverként elcsacsogni vele, lehet a többieknek azért megy, mert ők idősebbek, hasonló korosztály, én meg majdnem 20 évvel fiatalabb vagyok. De az elején azért volt hogy többször odajött, kérdezgetett, akkor válaszoltam neki. Nem tudom aztán mi történt..
2021. jan. 25. 13:37
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi rosszat ne feltételezz. Én nem hinném, hogy azért tenné, mert nem szeret. Ha nem szeretne akkor állandóan kiszúrna veled, direkt keresztbe tenne, kigúnyolna..stb. Tehát tuti éreztetné veled. Szóval addig, amig ilyesmik nincsenek ne feltételezz ilyet, mert valószínű ő nem is gondol ilyenre csak te.


Egyébként ha mindig ilyenekre gondolsz, akkor a tudatalatti testbeszéded is azt fogja tükrözni a főnököd felé, hogy valami nem oké. És lehetséges hogy a főnököd, meg tudatalatt azt olvassa le rólad, hogy te nem bírod őt. (El tudom képzelni, hogy ebbe a fázisba vagy már)

Holott ugye ennek valószínű semmi alapja nincs, csak egy alacsony önértékelésből származó ésszerűtlen következtetés.

2021. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem szeretett a fõnököm, de volt annyi esze, hogy nem rúg ki pofa alapon, mert akkor nem lesz ember. Lejárt a szerzõdésem, bèrem megkaptam, minden jó volt. Amint nem dolgoztam neki és egy szivesseget kertem tole (referenciat) ugy lerazott hogy orom volt nezni
2021. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A gonoszkodo fõnök buta, a cseles fõnök eléri hogy tedd a dolgod aztan dob
2021. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor majd megpróbálok közvetlenebb lenni vele. Vagy csak mosolygok, ha köszönök neki. Nekem már az is nagy szó.
2021. jan. 25. 16:01
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Melozni amugy is a pénzért jár az ember, legalábbis én úgy vagyok vele, hogy amíg kifizet addig nem érdekel, ha nem csókol körbe a főnök.
2021. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem komoly kommunikációs problémáid vannak.

Ez egy munkahely, akármilyen introvertált is vagy, muszáj kommunikálni, tartani a kapcsolatot, nemcsak a főnökkel, hanem a közelebbi kollégákkal is. A munkahelyen egy csapatot alkottok, kell a kommunikáció.

Azt ajánlom, szoktasd magad hozzá, hogy minél többet beszélj.

2021. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki legalább nem zaklat, vagy lehet hogy meg van veled elégedve, erre nem gondoltál?
2021. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!