Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több mint egy év munkanélkülis...

Több mint egy év munkanélküliség után, hogy "bírjam" ki az első munkanapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap lesz az első igazi próbanapom több mint egy év és 1 hónap munkanélküliség után. Suli után nagyon nehezen találtam szakmát, mivel félbe kellett hagynom az azt évet mert nem teljesítettem a követelményeket sajnos, de pénteken hívtak, hogy holnap mehetek már próbanapra, viszont interjú nem volt és semmi ilyen csak próbanap lesz. De 4 órában csak és régóta szeretnék ilyen munkaidőben dolgozni, hogy több szabadidőm legyen de mégis dolgozok és keresek pénzt. Ma például nyertem egy kisebb összeget 2 kaparós sorsjegyen, kedvenc énekesnőm új számának előzetes is megjelent, ezzel azt akarom mondani, hogy nagyon jól telnek a napjaim mostanában. Viszont eléggé szorongok, csendes típus vagyok és félek, hogy hibázni fogok valamit és emiatt kirúgnának amit nem szeretnék, mert tényleg szeretném ezt a munkát. Maga a munka könnyű fizikai pakolásos dolog. Hogy éljem túl napot és ne lássák rajtam, hogy már is elfáradok meg ilyenek? Egyszer elszúrtam egy próbanapot, mert sokat görnyedtem és könyököltem pedig jó lett volna de kikészültem hirtelen új történések miatt. Nagyon izgulok és félek is rendesen. Sajnos a munkaadó nem adott meg nevet azt hiszem és nem mondta pontosan hova menjek mivel ilyen 2-3 épületes a hely de ma megnéztük és már tudom az útvonalat oda. Van valami ötletetek a szorongás leküzdésére, meg esetleg pozitív tanácsok, gondoltatok ezzel kapcsolatban? :) 23 Lány vagyok.



2021. jan. 25. 20:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem úgy értettem a lelépést, hogy szó nélkül..! :)
2021. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

11.én se úgy :D...

csak akkor is bár ha nem tetszik lehet válogatni :)

2021. jan. 25. 21:21
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Energiaitalt ne igyál, csak jobban fogsz izgulni. Kávét se igyál.


Egyél, igyál vizet és lélegezz lassan és nyugodtan.

Engem az alábbi légzéstechnika megnyugtat kb 5 perc után:

4 másodpercig beszívom a levegőt, 4 mpig bent tartom majd 4 másodpercen keresztül fújom ki. Ezt ismételgetem, addig amíg szükséges.



Sok sikert! Biztos ügyes leszel! :)

2021. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
45%
Ha már azzal indítasz, hogy hogy bírj ki egy munkanapot 1 év munkanélküliség után, az elég rossz hozzáállás a munkához.
2021. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
na milyen volt?
2021. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este írta, hogy délután fog kezdeni. Majd estére hazaér, és talán akkor, vagy szerda reggel elmeséli.
2021. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
89%
nekem meg most volt időm írni, amikor olvassa irreleváns h én mikor írtam
2021. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

14.azért mert eléggé szorongásos vagyok tudom hogy rossz de na..

örülök neki de félek megint közösségbe menni.

16-igen még nem indultam majd 3 előtt indulok :) este 8-fél 9fele érek talán haza.

2021. jan. 26. 12:33
 19/29 A kérdező kommentje:
17.de akkor max csak figyelted volna és nem volt muszáj kérdezned hoy milyen volt mivel még el se mentem most is olvasom :D...mindenképp irni fogok nyugi
2021. jan. 26. 12:34
 20/29 A kérdező kommentje:

14.amúgy direkt ugy irtam hogy "birjam" meg gondoltam érthető hisz ilyen sokáig nemm dolgoztam,kijöttem a gyakorlatokból, nem voltam igazán közösségben. de ma minden megváltozik.

annyira izgulok de kivancsi is vagyok.

2021. jan. 26. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!