Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több mint egy év munkanélkülis...

Több mint egy év munkanélküliség után, hogy "bírjam" ki az első munkanapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap lesz az első igazi próbanapom több mint egy év és 1 hónap munkanélküliség után. Suli után nagyon nehezen találtam szakmát, mivel félbe kellett hagynom az azt évet mert nem teljesítettem a követelményeket sajnos, de pénteken hívtak, hogy holnap mehetek már próbanapra, viszont interjú nem volt és semmi ilyen csak próbanap lesz. De 4 órában csak és régóta szeretnék ilyen munkaidőben dolgozni, hogy több szabadidőm legyen de mégis dolgozok és keresek pénzt. Ma például nyertem egy kisebb összeget 2 kaparós sorsjegyen, kedvenc énekesnőm új számának előzetes is megjelent, ezzel azt akarom mondani, hogy nagyon jól telnek a napjaim mostanában. Viszont eléggé szorongok, csendes típus vagyok és félek, hogy hibázni fogok valamit és emiatt kirúgnának amit nem szeretnék, mert tényleg szeretném ezt a munkát. Maga a munka könnyű fizikai pakolásos dolog. Hogy éljem túl napot és ne lássák rajtam, hogy már is elfáradok meg ilyenek? Egyszer elszúrtam egy próbanapot, mert sokat görnyedtem és könyököltem pedig jó lett volna de kikészültem hirtelen új történések miatt. Nagyon izgulok és félek is rendesen. Sajnos a munkaadó nem adott meg nevet azt hiszem és nem mondta pontosan hova menjek mivel ilyen 2-3 épületes a hely de ma megnéztük és már tudom az útvonalat oda. Van valami ötletetek a szorongás leküzdésére, meg esetleg pozitív tanácsok, gondoltatok ezzel kapcsolatban? :) 23 Lány vagyok.



2021. jan. 25. 20:39
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Na mégse megyek ma mivel közben hívtak pár perce egy állás miatt ahova rég jelentkeztem már :D. Ennek jobb útvonala van mint a mainak és csomagoló munka. Nagyon közel lenne a régi sulimhoz és imádtam azt az utat. Kevesebb idő is lenne odajutni mint a maihoz. Sokkal jobban tetszik így hallásból is a munka mint a mai lett volna :D. Tudom hogy nem szabad válogatósnak lenni de ha van rá lehetőség nem?

2021. jan. 26. 13:26
 22/29 anonim ***** válasza:
84%

És ha a csúcsszuper csomagoló álláson a leendő munkatársaid segghülye irigy emberek lesznek akik szivatni fognak, meg a hátad mögött kavarni, akkor is sokkal jobban fog tetszeni?

...mint az a délutáni állás, amit ma más tölt be helyetted, és lehet hogy ott pl. normálisabb, nem olyan toxikus légkör várt volna rád?

2021. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

22.Valahogy nem érdekel :D..

mindenhol vannak toxikus emberek vagy kifogja az embert hogy mindenki klassz arc vagy van ahol van 1-2 ilyen akit kerülni kell, nekem az út maga már megéri a munkahelyet, meg a munka is nekem megfelelő. Holnap ismét elmegyek megnézni az útvonalat bár nagyjából ismerem de azért is és utána elmegyek az interjúra, ennél viszont van interjú, másiknál nem volt semmi.Család szerint is jobb ez meg szintén támogatnak ebben.

2021. jan. 26. 15:40
 24/29 anonim ***** válasza:
82%

Keress barátokat, ne szorongj, nincs miért.

Ha valami nem megy, majd megmutatják hogy kell. Ha kérdésed van, kérdezz, és kommunikálj a kollégáiddal.

2021. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Na de mi lesz kérdező, ha nem jön össze a másik? :/


Egy próbanapra azért elmehettél volna, már csak azért is hogy tapasztalatot szerezz egy ilyen szituációban is, szembe néz a szorongásos félelmeiddel.


De gondolom megkönnyebültél mikor hívtak a másik helyről:)

2021. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

25.tudom de ilyen vagyok :)

remélem összejön mert nagyon szeretném.

összeszedem magam!

minden akadályt lehidalok és elmegyek és ha felvesznek rendesen akkor is megyek mintha suliba mennék csak egyel korábban szállok le :D.ez is jo motivácio talán munka helyett gondolhatom azt hogy suliba megyek aztán korábban leszállok és munkába megyek. persze eszembe fog jutni hogy nem sulinál kell leszállni.

2021. jan. 26. 18:56
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne válts munkahelyet, ameddig biztosan nincs másik.
2021. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
27.nincs jelenleg munkahelyem..:/
2021. jan. 26. 20:02
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj, hogy bevált-e az új munka. :)
2021. jan. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!