Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent egy tárgyaláson ez...

Mit jelent egy tárgyaláson ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés
Két napja végre eljutottam egy állásinterjúra, de az első perctől fogva folyamatosan a kifogásokat keresték abban, ami az önéletrajzomban áll vagy abban amit mondok, fintorogtak, érezhetően próbálták afelé vinni a dolgot, hogy rosszul jöjjek ki belőle, nagyon megalázó volt. Sok interjún voltam már, edzett vagyok, de ilyesmivel nem találkoztam még, nem is értem, hogy akkor minek hívtak be?!

2021. jan. 27. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy stressz interjú volt. Azt nézték, hogyan reagálsz amikor felcseszik az agyad.
2021. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ezt tőlük kell megkérdezni, ha fintorognak, meg kötözködnek, hogy akkor mégis miért rabolják az idődet.
2021. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt a kérdést kéne feltenned magadnak, hogy ilyen előzmények után te szívesen dolgoznál ezeknek az embereknek?
2021. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fsms ***** válasza:
88%
Több magyarázat is lehet pl. A fentiek is. De az is lehet, hogy egyszerűen a stressz tűrő képességedet vizsgáltak , hogy hogyan reagálsz egy kellemetlen helyzetben, hogy vágod ki magad.
2021. jan. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!