Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradjak még ezen a helyen...

Maradjak még ezen a helyen egy ideig vagy nézzek inkább más munka után?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként elég nehéz volt elhelyezkedni, több hónapnyi álláskeresés után végre felvettek tavaly.

Azóta letelt a próbaidőm és maradhattam, viszont nekem ami ezzel a munkával jár baromira megterhelő és nem hiszem, hogy 1-2 évnél tovább tudnám csinálni. Így meg őszintén szólva motivációm sincs mert tudom, hogy nem szeretném ezt csinálni.

Amit kell azt megcsinálom, minél jobban és még néha tovább benn is maradok, de egész nap csak stresszelek és még a szabadidőmben is arra gondolok, hogy mit csinálhattam rosszul/mi lesz holnap.

Maga a munka amúgy nem lenne megterhelő, de kevés az ember és most is elmegy még 2 munkatárs -> még több munka, még nagyobb terhelés lesz.


Viszont mivel más munkatapasztalatom nincs félek, hogy máshova nem vesznek fel ha meglátják, hogy innen 3 hónap után leléptem.


Érdemes kivárni ezt az évet vagy legalább pár hónapot még itt vagy nem számít?


2021. jan. 31. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Maradj míg bírod és ne agyalj hogy mit csináltál előző nap jól vagy rosszul mert a főnök úgyis szólni fog ne félj ha valami nem stimmel.Lazulj el
2021. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán elkezdhetsz keresni már most és ha kapsz ajánlatot felmondasz. Viszont a felmondási idővel számolni kell és már interjún is jelezni, mert ha kell az ember akkor végig ott fognak tartani...
2021. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom várd meg amíg legalább meglesz az itt eltöltött 1 éved, utána lépj le ha nagyon nem bírod, de lehet hogy addig megszokod. Jó lenne ha írnál arról, ez milyen munka, segítene a válaszadásban, mert azért nem mindegy?
2021. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!