Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudom durva,de a következő a...

Tudom durva,de a következő a történet?

Figyelt kérdés
Lefekedüdtem ismerősöm feleségével. Igazából a csaj unszolására mentem bele,de akkor is megtörtént. Természetesen kutudódott és tényleg nagyon sajnálom a történteket. Nem beszél róla,de nyílvàn érzem,hogy más lett a hozzámállása (jogosan). Pár kolléga tudja,és néha tesznek enyhébb célzásokat. Szerintetek beszéljek vele és kérjek bocsánatot,vagy várjak még,hogy kicsit ülepedjenek a dolgok,és csak aztán kérjek bocsánatot? Azért kérdezem,mert lehet pont abba a fázisba van,hogy ha most hozom fel,csak mégjobban megútál és nem úgy veszi a bocsánatomat. Szerintetek?
2021. jan. 31. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Itt nem nagyon van jelentősége a bocsánatkérésnek.
2021. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudódik ki egy ilyen? Elmondta valakinek?
2021. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább maradj tőle távol. Akkor kérünk bocsánatot ha VÉLETLENÜL rálépünk valaki lábára, vagy meglökjük a villamoson.
2021. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Mármint a férjtől vagy a nőtől akarsz bocsánatot kérni? Ha a férjtől, akkor bocsánat helyett inkább pofont érdemelnél, ha a nőtől, akkor tőle meg nem kell, mert felnőttként meghozta ezt a döntést, ráadásul téged unszolt bele, nem fordítva.
2021. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradj tőle távol, ha jót akarsz magadnak...nagyon kevés ember képes ezt békésen kezelni. Örülj, ha csak tartja a távolságot...
2021. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én párommal feküdtél volna le, nem érdekelne a bocsánatkérésed. 10 év után se. A helyedben megszakítanám velük a kapcsolatot, és soha többé nem tolnám eléjük a képem. Hálásak lesznek érte.
2021. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Veregesd meg a vállad és a "lelkiismereteddel" tünj el a közeléből. Másik melohely stb. Aztan ott is lehet kurogatni...
2021. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt a bocsánatkérés mit sem ér, csak annyit, mint halottnak a csók.
2021. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Miért kérnél bocsánatot? Még jót is tettél velük.
2021. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kerüld el, lehet békés természet de ha elé kerülsz akkor nem fogja magát vissza.
2021. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!