Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúnál mennyire...

Állásinterjúnál mennyire hátrány, ha középsuliban fel voltam mentve helyesírásból?

Figyelt kérdés
Mert titkolni nem igen lehet, mert benne van az érettségi bizonyítványomban!
2021. febr. 1. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ milyen munkakör. Ha a cég nevében kell levelezni, az nem jó pont, viszont egy sori munkásnak vagy árufeltöltőnek mindegy.
2021. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, attól függ, milyen munkára jelentkezel.

Amúgy miért voltál felmentve? Diszgráfia?

2021. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es


Igen,diszgráfia.

2021. febr. 1. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez első állás/diákmeló lesz? Ha nem, fölösleges a középiskolai tanulmányaidat egyáltalán boncolgatni.
2021. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
#4, van olyan, akinek a középiskola a legmagasabb végzettsége...
2021. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy kazánkovácsnak vagy titkárnőnek készülsz-e. Nem tudom, hogy felmerült-e a fejedben, hogy különböző fajta melókhoz különböző skillek kellenek...
2021. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát egy munkahelyre emiatt nem vettek fel, mondjuk eleve hazudtak a telefonban..azt mondták kifejezetten férfiakat keresnek, és csak ott derült ki hogy rajtam kívűl mindenki csaj.

Utána jelentkeztem egy hasonló munkakörre, ott meg az érettségit se nézték meg.

2021. febr. 1. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Egy ideig a HR-ben dolgoztam, jelenleg van egy kisebb cégem. Én mindenképpen egy olyan ember választanék, akinél nem adódik ilyen probléma, kivéve, ha van egy olyan skilled, ami a többieknek nincs.
2021. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek állás interjúra én is fel voltam mentve helyes írásból, de engem inkább az angol felmentés zavar :/
2021. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!