Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnök nem kérdez rá az...

Ha a főnök nem kérdez rá az egyetem utáni terveimre, az azt jelenti magában már leírt engem? 1 félév és végzek

Figyelt kérdés

Levelezős mesterképzésre járok, 1 félévem van, júniusban kezemben lesz a diploma. Nem egy nagy időtáv.

A főnök tudja, hogy

- a megszerzett végzettség itt helyben SEMMIRE se használható

- a képzés erős anyagi teher (300 /félév) tehát nem hobbiból végzem


Ha megszerzem, nyilván kezdeni is akarok vele valamit és itt helyben semmit se tudok.

Tehát el fogok menni.


A főnök mindezt tudja mégse kérdez rá mik a terveim az egyetem után. Pikkpakk és június lesz.

Tehát akkor ő már magában leírt engem, tudja hogy elmegyek, meg se akar tartani, rá se kérdez mi a szándékom mi a tervem-ha megyek hát menjek?


2021. febr. 3. 18:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
szellemi munkakörben vagyok már most (is) diplomával.
2021. febr. 3. 18:33
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, a kanyart akkor szoktuk bevenni, ha odaérünk. Érted a hasonlatot?
2021. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ezek a példák semmire se jók, mert akkor tessék másik példa: a téli tüzelőt se akkor rakjuk el, amikor méteres hó áll az erdőben, hanem ELŐRE gondolkodunk.
2021. febr. 3. 18:44
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

18:41-es vagyok


Én kérek elnézést.


Minden jót, Kérdező!

2021. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Vagy téged nem is akarnak megtartani... 😕
2021. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
#3 alapján nem vagy olyan munkaerő, akit megérné marasztalni, ezért nem kérdez semmit a főnök.
2021. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vagy lehet simán nem akar " jopofizni "
2021. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"nem akar " jopofizni ""


Abban a világon semmi jópofizás nincsen ha megkérdezi meddig számíthat rám. Ezek számok, nem jópofizás.

2021. febr. 4. 08:07
 19/20 Govardhan ***** válasza:
Ha a jó munkaerőnél ment a pánikolás és a béremelés, és nálad rá se kérdeztek, akkor ez egy erős visszajelzés a munkád színvonalára.
2021. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
28%

", akkor ez egy erős visszajelzés a munkád színvonalára."


Szerintem ennek a színvonalhoz semmi köze, volt olyan hogy jelentkezett az állásra egy olyan ember akit be se hívtak ,mert végignézték az életrajzát ilyen multi olyan multi gazd vezető Msc képzés 3x stb, és be se hívták mert sejtették olyan bérigénye van (lenne) hogy meg se tudnák adni.


Lehet egy magát egyetemi szinten továbbképző dolgozót azért nem próbálnak meg megtartani mert sejtik az súlyos anyagiakkal járna (nyilván nem +5 ft) és ezt ne tetszik a cégnek.

2021. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!