Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék neki keresztbe...

Hogyan tudnék neki keresztbe tenni? Tönkre tenni?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyok annál a cégnél, ahol most dolgozom. Ugye mióta bejott a korona, mindenki, aki úgymond irodista, az home officeban dolgozik. Mivel nekem nem engedi a munkaköröm, így be kell járnom, de nem csak én járok be irodán hanem 3-4 másik ember is rendszeresen. Szóval az lenne a lényeg, hogy van egy nőszemély, aki állandóan szó szerint b...ogat. Nem a főnököm, de mivel jóban van a főnökömmel, így segítenem kell neki.. Diktálni ezt azt, el árja hogy ott üljek nála egész nap amikor bent van és őrizzem konkrétan... Közbe más dolgom is lenne 1000 más, amit nem fog fel, csak az a lényeg hogy neki segítve legyen. Közben meg engem is vár más, van saját feladatom, sőt, bővítették a feladatkorom, munkaköröm szóval nem is értem miért nem vesznek fel neki embert, aki csak vele tudna foglalkozni... Már volt egy olyan incidens, hogy egyszerűen ott hagytam, mert már nem volt türelmem hozzá, mert ráadásul állandóan telefonalgat, mással foglalkozik, bele kezd másik dologba míg ott vagyok. Szó szerint nem tudok vele együtt dolgozni mert csiga lassú ráadásul húzza át időt, kB mindent én csinálok helyette.... Nem bízom már.

Szóval ott hagytam, miközben i telefonált nekem meg már tudtam hogy más dolgom volt ezért elmentem inkább azt csinálni. Erre az lett a vége, hogy besertodott, szólt a főnökömnek és persze "teljesen más ok miatt" kaptam egy fegyelmit. Persze tudom hogy ő sirta ki. Ez volt tavaly azóta pedig még több feladatom van, és egyszerűen nem bírom... Főnökömhoz nem tudok menni mert úgyis öt fogja védeni.

Adjátok valami tippet kérlek, hogyan tegyen tönkre ennek a nőnek az életet, tudom hol lakik meg ilyenek...


2021. febr. 3. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Béreld fel Boba Fettet😂
2021. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik munkahelyet.
2021. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha ez a nő jóban van a főnököddel, akkor neked érdemes lett volna jóban lenni ezzel a nővel, tudod, torokra kapni a szopókát és vigyorogni hozzá. Feltéve ha hosszabb terveid vannak a cégnél. Szerintem már mindegy, de én így csináltam volna. Azt mondják, munkahelyen csak érdek kapcsolatok vannak (én ezzel részben egyetértek)
2021. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha ez a terved, még nála is lejjebb vagy.

Olyan pedig nincs, hogy kisírt egy fegyelmit.

2021. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 he84 ***** válasza:
100%
Inkább válts munkahelyet, mert ez így nehéz lesz, vagy lehetetlen.
2021. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Mik meg nem történnek egy olasz cégnél... Hmmm... 🙂
2021. febr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress masik munkahelyet, aztan mondd fel azonnal.

Aztan majd belatja, hogy nem tud dolgozni egyedul

2021. febr. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat nem sok segítséget kaptál eddig az adott kommentelőtol??!!

Szerintem elég kis ember vagy ahoz ,hogy ezen egyedül valtoztas , olyan dolgon ami a te javaidat szolgálja. Bocsánat.

Másik munkahelyet kellene keresned. Sajnos :(

Ha ezt bejelented valószínű megkérdik hogy miért, mi a baj, miért szeretnél elmenni???

Ha meg akarnak tartani , változás lesz , ami által jobb lesz a sorod.

De akkor ki kell tálalni mindent ami a szivedet nyomja.

És hogy miért nem vettek föl a hölgy segítségére plusz egy embert??

Mert az extra pénz, gondoljak ők, minek mikor te teljesítésében magasan TÚL teljesitesz.

Azt a lovat ütik amelyik húz. Hallottad már ezt a közmondást?

2021. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"Adjátok valami tippet kérlek, hogyan tegyen tönkre ennek a nőnek az életet, tudom hol lakik meg ilyenek..."


Szerintem neked nem a mi segítségünkre lenne szükséged.

2021. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!