Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezek a jelek arra utalnak,...

Ezek a jelek arra utalnak, hogy a kollégák keresztbe akarnak tenni a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem zavarja őket,hogy engem raknak be a főnökök délelőtt dolgozni,utazok is meg a főnököknek ez volt a céljuk ha lesz rutinom engem fognak délelőttre rakni.De talán nem csak ez zavarja őket, nem tudom mi a gondjuk talán nem olyan vagyok mint ők.Minden kis dolog miatt szólnak a főnöknőnek(ő erről nekem nem szól semmit),pedig ők is hibáznak és már látom miben.Ha valamit nem.erkezek megcsinálni-pedig tényleg dolgozok azt is szóvá teszik neki. Nem csak én dolgozom a részlegen,ők amikor nincs annyi munka szinte semmit nem készítenek elő másnapra. Amikor valami változás van nem írnak le mindent így pl.én délelőtt úgy csinálom mint addig mire jön a délutáni váltás és akkor mondja meg mi a helyzet,volt hogy valamit napokig nem tudtam meg.

2019. okt. 4. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a főnök nincs benne, ott senki nem rak keresztbe senkinek.
2019. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő nincs benne szerintem,nem foglalkozik a vitákkal fő hogy menjem az üzlet,ha azonban gond van a lovak közé csap.Bár kitudja mi lehet a célja neki,de azt érzem őszintén kedvel a főnöknő,ezt mondta az egyik rokonom is aki ott dolgozik,hogy neki mondta,hogy engem sokra tart.Kicsit kivételezik is velem. Szimpatizál ezt érzem.Néha előbb elenged az autóbuszra, most vasárnap is egy órával rövidített a munkaidőmön.Ha hibázok is elnézi a többieket szívatja a hibáik miatt szerintem azért mert mások ellen áskálódnak,bemártanak másokat kitalációkkal akik nem olyanok azokkal korrekt.
2019. okt. 4. 20:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Hacsak mem akar viszályt szítani a főnöknő hogy szétzavarja a bandát. Nem olyan régen szerette volna ha hívok oda barátnőt dolgozni akivel jól kijövök,de nincs olyan barátnőm mind dolgozok máshol.Azt szerette volna hogy ketten valakivel vezessük a váltást akit jól ismerek,és akkor más munkaido kombinációkat csinált volna.Azt mondta egyszer és mindenkorra szeretné megoldani a helyzetet a részlegen mert ott mindig problémák voltak.
2019. okt. 4. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!