Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltam interjún és nagyon...

Voltam interjún és nagyon elégedettek voltak velem. Ma meg újra hirdetik ugyanazt az állást??

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy egy hét és jeleznek, ha engem választanak. De azt mondták, lehet hogy előbb is. Erre ma nézem, hogy újra hirdetve van az állás.
2021. febr. 4. 08:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
Simán lehet, hogy automata újítás volt. De nincs semmi abban, hogy nem ülnek ölbetett kézzel amíg te agonizálsz, hanem keresnek tovább. Azért 1-2 nap elég kellene legyen eldönteni mit akarsz.
2021. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11# valamit félreértettél. Én várok az ő döntésükre.
2021. febr. 4. 11:36
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

9-es, nekem ugyanez, csak nem két hónap, hanem fél év után. És még neki állt feljebb (a HR-esnek), amikor mondtam, hogy köszönöm, de már nem aktuális, mert elhelyezkedtem.

Még elkezdett ironizálni a telefonba, hogy "ezek szerint teljesen rendben van az élete, teljesen rendben van a munkája, stb..."

Nem sokon múlt, hogy nem, küldtem el az anyjába.

2021. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%
Ja, hát akkor még folynak az interjúk, keresnek tovább, mert 100%-ban nem elégedettek veled, csak az eddigiek közül esélyes vagy.
2021. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én havi rendszerességgel látom több portálon is ugyanazokat az állásokat, amikre jelentkeztem. A legtöbb helyen voltam intetjún is és volt, ahol próbanapon is. Ennek ellenére ugyanúgy hirdetnek rendszeresen. Van, amelyik több mint 1 éve.


Én sem értem miért van így.

2021. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem értem én sem, több helyre is jelentkeztem. Volt egy ahonnan jeleztek, hogy nem én kellek. Aztán felhívtam egy munkaközvetítőt, ahol hasonló állás volt meghirdetve mint ahonnan elutasítottak, és kiderült, hogy arról a cégről lenne szó ténylegesen. Aztán mondtam a közvetítőnek hogy épp most utasítottak vissza... és közölte, hogy nagyon sok jelentkezőt küldött nekik már, de senki sem volt jó, és nem érti már hogy ki kell nekik........
2021. febr. 4. 12:26
 17/17 anonim ***** válasza:
28%
Majd akkor nem hirdetnek ha felvettek valakit.
2021. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!