Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25 fölött hol lehet ismerkedni...

25 fölött hol lehet ismerkedni, ha baráti társaságon és munkahelyen keresztül lehetetlen?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, 3 éve egyedül vagyok, és kezd ebből az állapotból elegem lenni. Szerintem nem a külsőmmel vagy a természetemmel van baj, mások kifejezetten szépnek tartanak, és valóban látom is a férfiakon, hogy tetszem nekik. Kedves vagyok és barátságos, bár kissé talán visszahúzódó. Mégsem botlok bele soha semmilyen olyan pasiba, akivel jó lenne megismerkedni. Bulikban leginkább külföldiek közelednek (akik egy hét után úgy is hazamennek- így velük el sem kezdek ismerkedni) és/ vagy nálam jóval fiatalabbak. Ha minden klappol, akkor meg a srác úgy is csak d*ni akar… Emiatt már nem is nagyon járok bulizni, mert az kifejezetten idegesít, ha vadidegen pasik összefogdosnak, ölelgetnek, meg fél perc után le akarnak smárolni. És persze ha én ezt nem hagyom, rögtön tovább is állnak.

A baráti társaságomban eleve kevés a fiú, azoknak is van párjuk, a munkahelyemen is lehetetlen. Most végre viszont lesz egy csomó szabadidőm a nyáron (amire kb 2 éve nem volt példa), szeretnék sokat emberek között lenni, hogy hátha belebotlok valakibe. De hol érdemes próbálkozni, hol lehetséges 30 körüli normális, egyedülálló pasikkal találkozni?


2014. máj. 26. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lakhelyed? Világnézeteid? Szexuális beállítottságod?:D
2014. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Társkereső? Sajnos elég nehéz, de nem lehetetlen. Esetleg szórakozóhelyek?

És ha nem adod magad első 1-2 randin, akkor talán kiesnek a "csak dugni" vágyó srácok.

27F

2014. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Óóóó mintha én írtam volna ezt a kérdést :D csak én 23 éves vagyok :) figyelem majd én is a válaszokat, mert kíváncsi vagyok....engem is elkerülnek valahogy a normálisabb pasik -.-" egyébként kitartás kérdező ;) csak ránk talál már az, aki nekünk lett szánva :)
2014. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez az iromány rám is illik, csak én pasi vagyok. :)Bár engem nem szólítgatnak le bulikban külföldi pasik. :)


28/F

2014. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A társkeresőtől tartok egy kicsit,bár mostanság már tervezem, hogy kipróbálom. A szórakozóhelyek eddig kudarcot vallottak, de azért nem adom fel :D


Kedves 3-as, te hogy bírod? :D Hol próbálkozol?


Olyan kíváncsi lennék, hogy azok a lányok, akik egymás után váltogatják a pasikat, mégis hogy csinálják??? Mert egy normális külső-belső kombó úgy látszik nem elég...

2014. máj. 26. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd értesíts már ha sikerült mert én is pont így vagyok 25 éves létemre férfiként pedig jó képű gyerek vagyok de nincs rá módom nekem sem sehol se a munkahelyen se baráti társaságban ismerkedni.
2014. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És te társkeresőn próbálkozol?
2014. máj. 26. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet.

é ért véget egy 4 éves kapcsolatom, mostanra ez által 29 éves lettem.

A barátaim a közeli igazi barátaim akivel eljárkáltunk összejöttünk anno nekik már komoly kapcsolatuk van, majdnem mindnek gyereke van és már nem is járunk úgy össze.

Munkahelyemen nők nem dolgoznak sajna.

egyedül meg a tökömnek van kedve elmenni valahova. Maradnak a bevásárlóközpontok meg néha a strand.

2014. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Naaaa nézd csak nem vagyunk egyedül :D hát én most kicsit nehezebben bírom, mert itt a nyááár és olyan szívesen randiznék, sétálgatnék, ismerkednék...de nincs kivel :/ egy társkeresőn vagyok fent, ahol fény évente egyszer ír egy normálisnak tűnő pasi, akiről végül kiderül, h nem az -.-" egyébként én nem az a kezdeményezős típus vagyok, úgyhogy csak magamat adom mindenhol és próbálom viszonozni a férfiak által küldött jelzéseket ha úgy van...:) egyelőre ennyi...én úgy vagyok vele, hogy akinek nagyon tetszek, az veszi majd a bátorságot és fáradtságot és kitart és kezdeményez stb stb....:)
2014. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valóban hamarosan itt a nyár, úgyhogy ezernyi esély nyílik legfőképpen ha Budapestről van szó.

A "belebotlás" lehetősége mindenképpen valamilyen mozgalmasabb helyen állhat fent, így részemről a lehetőséget meg fogom teremteni például a következő helyeken: Margitsziget, budai és pesti rakpart sétányok, szabadtéri rendezvények, Népliget, Városliget, Gellért-hegy, stb. :)


30 körüli, normális, egyedülálló férfi.

2014. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!