Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az "általános munkarend"...

Az "általános munkarend" mióta jelent ebben az országban többműszakot?

Figyelt kérdés

Keresnék egyműszakos munkát mivel tanulok és minden hirdetés a környékemen "általános munkarend"-ként van hirdetve majd rámegyek és 12 műszak vállalása, 3 műszak vállalása... Mióta ez az "általános"? Nekem az általános munkarend 1 műszakot jelent 8-16:30 ig pl.


A másik, tiszta gáz, hogy minimálbért adnak egy egyműszakos embernek sok helyen, pl targoncásnak. Kajak csak úgy lehet egy átlagos életvitelt folytatni ha csicska vagyok, többműszakos munkarendben?



2021. febr. 6. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyárakban ez az általános és mivel oda veszik fel a legtöbb embert, azok a hirdetések vannak kint. Meg ezeket nyomják a munkaerő piacos cégek is.
2021. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell odamenni dolgozni. Targoncásként nem nehéz nagyobb bért kapni.
2021. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A max amit elválalnék az a 2 műszak lenne, itt Hatvan környékén olyan 215eFt netto amit keresnék vele, céges busz hozzá ami határeset nekem ha a kiadásaimat nézem.


De annyira felidegesedtem mikor mindig látok egy-egy állást hogy 10/8-9 az igy van hirdetve majd rámegyek és többműszak.


Annyira kiábrándito, hogy ma akinek pl csak érettségi van vagy jelenleg tanulás miatt nem tud elmenni jobb helyre de a pénz meg kell ezt kell bevállalnia..

2021. febr. 6. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a kedvencem a hirdetesekben a "versenykepes berezes". Ami a gyakorlatban 120 nettot jelent.
2021. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 igen igen XD Ez meg a másik, plusz cafeteria is igy 160netto-d megvan, röhej bazdki és persze az átalg kereset 300eFt itthon... motherfucker
2021. febr. 6. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Az átlag az tényleg annyi, a medián van a 150 környékén és ez lenne a fontos, de ugye a statisztikamutyi rendszer mindig azt a számot fogja mondani ami szebb.
2021. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!