Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki otthon kikísérletez...

Valaki otthon kikísérletez egy újfajta agykapacitásnövelő szert aminek brutális hatása van ki mire használná?

Figyelt kérdés
Érdemes bonyolult tőzsdei vagy gazdasági spekuláción alapuló kereskedési folyamatok átlátására használni és az ismeretből származó előnyt használni a tőzsdén?
ápr. 29. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Munkahelyi mobbing megfordítása azokra akik megerdemlik.
ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Brutál agykapacitással 3 másodperc alatt feltörném a Világbank rendszerét és utalnám magamnak a pénzeket.

Tököm se bohóckodna a tőzsdés aprópénzekkel :D

ápr. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hatásra valami olyan mint a Csúcshatás filmben a gyógyszer amit kikísérleteztek.
ápr. 29. 01:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem az vonzzana, hogy átlátnék az emberek gondolkodásán, látnám előre a következő lépésüket és bele tudnék avatkozni a manipulatív játszmákba. Azt hiszem ezt élvezném is.

A pénz az másodlagos. Mert mindig lenne elegendő pénzem.

ápr. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Tőzsde szerintem pont egy olyan hely ahol ez nem jön jól. Mellesleg már a mostani túl okos fejem is depresszióba kergett, nem kell nagyobb.
ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Én a múltkor benyaltam egy bélyeget és megvilágosodtam. Mindent láttam, az emberiség történelmén át, az univerzum keletkezéséig. Igazából nem használtam fel ezt semmire, csak ültem és boldog voltam hogy emberként létezek a világon :)
ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!