Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emelt bér utalása lehet...

Emelt bér utalása lehet „tisztességteszt“ egy munkahelyen? Hogy szólok-e magamtól?

Figyelt kérdés

Ha emelt bért kapok utalva, anélkül hogy bárki szólt volna erről, akkor az lehet sima tévedés.

Meg lehet hogy nem tévedés, hanem egy tudatos szándékos akció? A tét: szólok-e magamtól vagy zsebre teszem az emelt bért és hallgatok?

Lehet ez is mögötte?

Amolyan lejáratás-kísérlet? Ha szólok, akkor nem jött be a trükk, de ha nem szólok, akkor máris van muníció ellenem?


2021. febr. 7. 10:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Max kirúgnak miatta.
2021. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég világos mit kell tenni. Ha neked tudottan x ft a fizetésed, de x+y ftot kaptál, akkor szólj. Aztán majd kiderül tévedés-e, ha nem, akkor örüj neki. Legalább látni fogják, hogy becsületes vagy. Egy idő után úgy is fel fog tűnni, ha tévesen többet utaltak.
2021. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Már miért rúgnak ki? Mert egy tőlem független felnőtt ember az én megkérdezésem nélkül emelt bért utalt? Ez lenne a kirúgás alapja?

Más hibázik és engem rúgnak ki-vagy hogy?

2021. febr. 7. 10:25
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Már tegnap is kiírtad ezt a kamudat. Unalmas vagy.
2021. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
3 Tévedni emberi dolog. Gondolom te is kiakadnál, ha a munkáltatód szándékosan kihasználná egy kisebb tévedésed.
2021. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

"Szerintem elég világos mit kell tenni. Ha neked tudottan x ft a fizetésed, "


De olyan is volt már ám, hogy kevesebbet kaptam, azonnal szóltam, és a különbözetet azóta se kaptam meg. És évek teltek el azóta.

Na most ha így nézzük ha nekik szabad az én pénzem benyelni csak úgy, hát nekem is szabad az övékét nem?

2021. febr. 7. 10:26
 7/34 A kérdező kommentje:

"Tévedni emberi dolog. "


így van. ők tévedtek és nem vették észre-hát én is tévedek és nem veszem észre.

Nekik szabad tévedni nekem nem?

2021. febr. 7. 10:27
 8/34 anonim ***** válasza:
24%
6 Valóban kamu lesz amit írsz. Ilyen nem létezik egy bejelentett munkahyen.
2021. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%
Erre élvezel, hogy naponta kiírod a kamu meséidet?
2021. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
80%
Feltételezem, ha kevesebb volna a fizetésed 500Ft-al, akkor már rájuk borítottad volna az asztalt.
2021. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!