Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, hogy a munkahelyen...

Volt olyan, hogy a munkahelyen beszóltak amiatt mert nagyon betegen mentél dolgozni?

Figyelt kérdés
Náthás vagyok nagyon, maszkot hordom. De a hangomon nagyon hallatszik, és fújom is az orrom. Dolgoznom kell. De persze megy a köpködés, kis szurkálós megjegyzések, hogy miért jöttem be így stb. Erről annyit, hogy azok félnek a legjobban akik behozták a náthát az irodánkba, és tőlük kaptuk el többen is.

2021. febr. 8. 10:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az a patthelyzet, amikor a főnök azért néz csúnyán mert nem mész be betegen, a kollégák pedig akkor, ha igen. Olyankor nincs igazán ideális megoldás.
2021. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

Most nálunk home office van,

de előtte hülyén jött ki szintén. Nálunk az van, hogy a főnök munkamániás, látványosan betegen 39 fokos lázzal is bent szenved. Bár haladni alig halad, mert nem tud koncentrálni, rosszul van, teázik, beszélget, meséli mindenkinek milyen keveset aludt, hány bogyót vett be, de haza nem menne, mert bezzeg ő, rajta nagy felelősség van, nem mehet haza.

Én az asszisztense ként nem merek emiatt betegszabira menni bármi van, mert hát ő se megy soha.

Viszont a kollégák beszólogattak folyton, hogy köszi, hogy bejöttem összefertőzni őket.

Elég hülye helyzet.

2021. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi 3-an voltunk egy irodában, 2-en, ha betegek voltunk nagy ritkán, akkor otthon maradtunk, a 3. mindig ott haldoklott bent, többször összevesztünk vele emiatt, nagyon zavaró volt azt hallgatni, hogy egész nap sóhajtozik, hol fújja, hol szívja az orrát, köhög, ha ablakot nyitottunk, akkor megfagyni készült, évente többször, akár nyáron is képes volt megfázni. Felajánlottuk, hogy a munkáját szívesen megcsináljuk, mert sok haszna nem volt, hogy ilyen állapotban bejött, leginkább csak látványosan szenvedett, de hát maradt, mert a tp összege neki nem elég :(
2021. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És volt, hogy elkaptátok tőle?
2021. febr. 8. 12:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, de mi nyomattuk a vitamint, ha beteg volt, akkor extrán, + béres csepp, meg gyümölcsöket.
2021. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

Hat nálunk a főnök egy halál rendes, és végtelenül megértő férfi, bármikor lehet otthonról dolgozni, bármi. Mégis volt olyan kolléganőm, aki halál szarul, arcüreggyulladással bejött, hátha lefertőz minket is. Na ott nekem nagyon felment a pumpám, hogy a fszért nem lehet megfogni a nyamvadt gépet aztán hazamenni szépen onnan dolgozni. Minden munkánk megoldható otthonról is, de nem, mert otthon van a kölök, aki állandóan nyíg és őt zavarja. Gyönyörű.

Mi többen is szóltunk neki, hogy nagyon nem díjazzuk, hogy ilyen állapotban bejön, hátha mindenki más is elkapja a nyavalyáját, szóval végül hazament nagy duzzogva.

Ez még a covid előtt volt.

2021. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!