Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelenlegi helyzetben Önkormány...

Jelenlegi helyzetben Önkormányzatnál dolgozó szociális ügyintéző mennyit keres?

Figyelt kérdés
Két éves munkaviszonnyal rendelkezek, mint kormánytisztviselő, de tudom, hogy a jelenlegi munkahelyemen nem fog emelkedni a bérem. Így váltanék, de nem tudom, hogy megéri-e Önkormányzathoz jelentkezni.

2021. febr. 9. 11:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Élettörténetem: Két diplomával, egy nyelvvizsgával, és két év munkaviszonnyal keresek a márciusi béremelés óta br. 300.000 forintot. Régebb óta lévő kollégák azt mondták, hogy itt egy darabig nem lesz béremelés.

Mikor, fent említett végzettségekkel kezdtem akkor br. 195.000 kaptam. 2020 elején emelkedett a bérminimum, így br.210.000 kaptam, úgy, hogy a főnököm a próbaidőm letelte után azt mondta, hogy mehetek, ha gondolok...de a munkámat sosem szidta (de nem is volt mire).

2021. febr. 10. 11:10
 12/13 anonim ***** válasza:
11, önkormányzatnál vagy?
2021. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem. Kormányhivatalnál
2021. febr. 10. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!