Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnök az ilyen?

Főnök az ilyen?

Figyelt kérdés

Új főnökünk van, még sok dolgot meg szokott kérdezni tőlünk. Tőlem is kérdezett valamit a múltkor, készségesen válaszoltam is rá. Egy megrendelésről volt szó, azt hittem azért kérdezi tőlem, mert nekem kell majd csinálnom. Vártam hogy mgkapjam, semmi... Erre ma nap végén megyek be a többiekhez, és látom, hogy az egyik lánynak van kiadva a munka. Az, amiben tőlem kért segítséget, hogy hogy kell csinálni. Nagyon rosszul esett, megfogadtam én többet biztos nem segítek. De azt hittem én kapom. Akkor miért tőlem kérdezte? Ja, mert az a lány nem tudta volna a választ? De a munkát megtudja csinálni, miután már más elmondja hogy kell? Mekkora féreg az ilyen? És akkor még kérdezi a főnök, hogy mi a bajom? Nem pofátlanság ez?

L/24


2021. febr. 12. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mar megint ugyanez a kerdes? Egyszer mar feltetted, csajszi, senki sem fogta a partodat.
2021. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt még nem tettem föl, mert ez ma történt. De történt hasonló dolog a múltban, lehet azzal kevered.
2021. febr. 12. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Miért írsz ki minden másnap valami baromságot ami a munkahelyeden történt? Tényleg nincs senkid akivel ezeket megbeszélheted?


Írjál nekem, velem kibeszélheted minden egyes nap, hogy mit csinált a főnököd, cserébe én is beszámolok arról, hogy az enyém mit csinált az adott nap.

2021. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem beszámolni akarok valakinek, hanem válaszokat szeretnék. Tudtommal arra van ez a kategória.
2021. febr. 12. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a barátnőidtől kérdezed meg? Nincsen egy se?
2021. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok ilyen marakodás megy a munkáért? Vagy miert nem mindegy kinek adja?

Vicc.

2021. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd már ki folyton ugyanazt
2021. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jól van ez így? ***** válasza:
És összedőlt a világ, vagy mi? Ne igyál előre a medve bőrére, hinni meg a templomban kell! Ha meg már így jártál sose mutasd ki, hogy ez neked rosszul esik, ne puffogj magadban! Ezzel csak negatív színben tünteted fel magad, sőt lesznek még olyanok is akik jót szórakoznak a vergődéseden.
2021. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A főnökkel semmi baj,de a kérdező borzaszó személyiség. Isten mentsen az ilyen munkatársaktól...
2021. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!