Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan oldjátok meg a kávézást...

Hogyan oldjátok meg a kávézást a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Eddig közösbe ment a kávé ez így van több mint egy éve.Most az van,hogy a két délutáni munkás akik részmunkaidősek egyáltalán nem hoznak a közösbe vagy csak akkor ha nagyon üres a kávés doboz de még akkor is megpróbálják kihúzni magukat,de előszeretettel főznek a közösből.Pl.az elmúlt héten és a héten egy váltásban voltam velük.Múlt héten a kolléga mondta nincs kávé épp akkor érkeztem kérdezte nem mennék át a boltba hogy ne öltözködjön mondtam rendben de pénzt nem kínált így meggondoltam,mondtam van egy-két tasak nálam az reggelre elég lesz utána meg majd lesz.Akkor átment ő később.A kolléganőm ugyanezt eljátszotta a héten mondta reggel átöltözik addig főzzem meg a kávét, kétszer is mondta.Nem reagáltam rá, mondja ja.. nincs kávé majd átmegy a boltba pedig látta előző délután hogy nincs.Vittem mind két héten kávét meg a főnökasszony vett mostanában legtöbbször mostmár ő is üresen hagyja a dobozt mivel gondolom látja ő is nem tölti nagyon senki.Egyébként nem volt róla szó, hogy a cég kávéztat bennünket.A közösködés se volt tisztázva így alakult idővel. Lehet nem is a kávé a fő gond itt hanem valami ott nem úgy működik ahogy kell és az kezd kiütközni.

2021. febr. 14. 08:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a gond ki megy ki kávét venni,nem is a két kanál kávé a gond,hanem a szemtelenség meg hogy elvárják vegyen valaki kávét.

Megkávėzhatok reggel otthon is vagy főzök magamnak tasakos kávét aki meg jön tálalja fel magát.Elő nem hozakodok vele,akkor én esek ki garasosnak.

2021. febr. 14. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!