Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelnétek egy olyan...

Hogyan kezelnétek egy olyan főnököt, aki keményen átvert több embert?

Figyelt kérdés

Azt hazudta nekik be vannak jelentve de nem voltak. Na most ez engem elvileg nem érint, de mégis azért elgondolkodtató: az a főnök aki ma ezt átveri holnap azt, holnapután engem fog átverni? Akár?


Szóval hogy kezeljek egy igazoltan csaló főnököt? Ma még másnak árt, holnap már akár nekem?


2021. febr. 15. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem kezelném a másik problémáját!


Azt meg, hogy be vagyok e jelentve, pár perc alatt le tudom ellenőrizni. Ha azt látom, hogy nem, azonnal szólnék neki, hogy rögtön orvosolja a problémát, különben az összes fórumon megteszem a feljelentést!

2021. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Munkaügyi bíróság.

Mondjuk lehet csak akkor eredményes,ha kaptak valamilyen papírt a bejelentésről,mert ennek hiányában lehet azt mondanák,hogy "miért maradt ott dolgozni,ha nem kapott papírt?"

2021. febr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,és igen,simán átverhet téged is valamivel,aki ilyet megcsinál.
2021. febr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Ja,és igen,simán átverhet téged is valamivel,aki ilyet megcsinál."


Na ez az hogy ma még ezt veri át, holnap már azt, holnapután meg engem. benne van a pakliban.

2021. febr. 16. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!