Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meleg vagyok, hogy közöljem a...

Meleg vagyok, hogy közöljem a főnökömmel?

Figyelt kérdés
Egy bankban dolgozom, és közölni szeretném a főnökömmel, hogy meleg vagyok. Mit tegyek? Mik ilyenkor a helyes jogi lépések?

2021. febr. 15. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne ezt bárkinek is közölni?
2021. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne közöld vele mert még baja is lehet belőle.
2021. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Hívd el randira.
2021. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
A tettek többet mondanak minden szónál, szóval csak térdelj le elé, húzd le a sliccét, éss...
2021. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én sem mondtam el, hogy hetero vagyok.
2021. febr. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Fiók vagy központ?


Már a Budapest vagy vidék, nagy közösség vagy kis kollektíva kérdés miatt érdekes.



De miért kellene közölni vele.


Ha nem is melegellenes, akkor sem jó ötlet.

Őszintén szólva elég taszítónak tartom, ha valaki rögtön vagy rövid idővel a bekerülése után egy munkahelyen elmondja magáról.

Mit kezdjenek vele?


Ha emberileg olyan viszonyba kerülsz vele vagy kollégákkal, akkor nyugodtan el lehet mondani.

Mert az már más.


Mióta dolgozol ott? Milyen a viszonyod vele vagy velük? Ezeket kellene átgondolni és hogy zavarna-e téged, ha mások is megtudnák, mert simán lehet, hogy továbbmondja.

2021. febr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarod neki elmondani? Mi köze van hozzà?


Ha én lennék a főnököd, akkor nem biztos, hogy egy ilyen közlés után a próbaidő végén nem mondanám, hogy pápá....vagy ha már nem vagy próbaidős, nagy eséllyel ez strigula lenne neked a következő leépítéshez. Pedig biszex vagyok, de ettől függetlenül rohadtul nem érdekel semelyik beosztottam szexuális preferenciája és szexuális élete, mert nem a munkahelyre való

2021. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

milyen jogi lépésre gondolsz? ez nem jogi lépés, hanem egy privát (nagyon privát) közlés, aminek semmi köze a munkádhoz.

miért akarod neki ezt elmondani?

2021. febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Munkahelyen semmi közük hozzá.
2021. febr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Feljelentettek miatta, mert követem a tanácsaitokat, bszódjatok meg
2021. febr. 20. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!