Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szólnak meg a munkahelye...

Miért szólnak meg a munkahelyen ilyen szokások miatt?

Figyelt kérdés

Megszólnak azért mert a mosdóban megfésülöm hajam vagy megmosom a fogam.

Úgy néznek rám mintha másik bolygóról jöttem volna.

Mi ezen olyan furcsa vagy vicces?



2021. febr. 16. 06:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Mert ők igénytelenek és nem mosnak fogat.
2021. febr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%

De,mosunk fogat,otthon reggel,munkába indulás előtt.

Ez nem munkahelyre való,az ilyen kollégáknak ott a hajszáluk a mosdóba,a csap meg fogkrémes.

Amúgy meg általában nem a leghigénikusabb a munkahelyi illemhely,nagyon sokan használják.

Nekem nem lenne ilyenekhez gusztusom,pláne fogat mosni.

2021. febr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Senkinek semmi köze hozzá, hogy otthon vagy a munkahelyeden mosod a fogad.

Amúgy 2-es, normáliséknál természetes, hogy a mosdóba hullott hajszálakat összeszedi az ember, ill. fogmosás végén lemossa a kagylóról és a csapról az odakerült fogkrémet. Szépen nézhet ki a te otthoni mosdód, ha te nem így teszel.

Kérdező, ne foglalkozz velük! Minden csoda 3 napig tart. Ha már egy hónapja csinálod, napirendre térnek fölötte.

2021. febr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Ki mondta,hogy így néz ki a mosdóm?
2021. febr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném tőlük, miért zavar ez titeket? Lehet tényleg fogkrémesen hagyod ott a csapot, vagy ott a hajszálad mindenhol. Ha ez zavarja őket, figyelj oda erre. Ha tudod, hogy nincs ilyen probléma, akkor ne törődj velük, majd megszokják.
2021. febr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Én ezt akkor csináltam amikor munkából mentem fogászatra, nekem volt kellemetlen, hogy mostam a fogamat és megláttak :/
2021. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A reggeli fogmosást teljesen feleslegesnek tartom mivel nem ettem még. Étkezés után, főleg ha cukrosat vagy kávét iszom szeretem megmosni hogy ne itt rohadjon a fogaim között.

Fésülködni nem a csap felett szoktam, hanem a tükör előtt.


Nem úgy szólnak meg hogy miért mosom a fogamat, fésülködök, hanem hogy " talán randizni mész hogy csinosítod magad?" vagy " mi van büdös a szád?".


El szoktam nevetni a dolgot de amikor bemegyek a műhelybe ott még kapom hogy "elég csinos a frizurád" vagy "fehérek a fogaid?"

Nem értem ez miért ilyen nagy dolog.

2021. febr. 16. 09:31
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Most őszintén,miért lettem lepontozva?
2021. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Ha napjában ezt többször teszed,azért néznek furcsán a kollégáid.

A reggeli fogmosást nem tartod fontosnak,de eszel egy szem cukrot,vagy iszol kávét,egyből mész fogat mosni.

Ha randizni mész,nem iszol egy teát vagy ilyesmit,nem eszel sütit (akár elvitelest),ott mi a helyzet?

Ott is egyből úgy érzed fogat kell mosnod?

Nézd,ez valahol kényszeres,sztm el kéne gondolkodnod.

Vagy fésülködni sem fésülködsz reggel?

2021. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%
Az azért elég undi, hogy reggel nem mosol fogat. Éjjel jól berohad a szád, úgy üdvözlöd reggel a munkatársakat? Aztán később olyan büdös lesz a leheleted, hogy ott bent kell fogat mosnod. ☺️
2021. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!