Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szólnak meg a munkahelye...

Miért szólnak meg a munkahelyen ilyen szokások miatt?

Figyelt kérdés

Megszólnak azért mert a mosdóban megfésülöm hajam vagy megmosom a fogam.

Úgy néznek rám mintha másik bolygóról jöttem volna.

Mi ezen olyan furcsa vagy vicces?



2021. febr. 16. 06:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Miért kellene elfogadnom bármit is, a véleményed csak egy tanács és nem egy parancs.

Leírtad, megértettem, van akinek ez nem tetszik.

Miféle beszélgetés az ahol mindenki egyetért?

Baráti kör! Nem ott vagyunk.


Vitába szálltam mert nem értek egyet. Amint mondtam ha tusolni meg WC-t használni lehet akkor fogat mosni miért nem?

Másfelől nem láttam még tiltó táblát kitéve fogmosás vagy fésülködés miatt.

Tehát ez csupán szőrszál hasogatás hogy a másikat cukkoljuk mert nem értjük mit csinál. Megérteni persze nem vagyunk hajlandók, így ki kell pécézni azt a legkönnyebb.

Csorda szellem.


A jellememen és a viselkedésemen valóban van mit csiszolni, ahogy mindenki másnak is.

Nem tartom magam különbnek másoknál, viszont más vagyok mint a többiek. Ez utóbbira olykor büszke is vagyok.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat mindenkinek, akármilyenek is.

Kellemes hetet.

2021. febr. 17. 17:02
 22/23 anonim ***** válasza:
Sztem a fogmosas egy privát dolog. A hajfesules az nem gond. De idegen közhelyen nem mosnék fogat már csak a higienia miatt sem. A mosdó egy közhelyen sem olyan tiszta az otthonomba tudom h kb 2en használjuk a fürdőt míg egy munkahelyen többen rosszabb esetben több százan. A másik ott köpködni gargalizálni enyhén szólva elég obszcen azon kivül h izléstelen is plane masok előtt. Tudom úgy a normalis h minden étkezés utan fogat kell mosni otthon be is tartom. Munkahelyen nem. Rágózom sokat meg öblögetek ásványvízzel de kozos mosdoba tuti nem mosnek fogat. Visszafröccsen a mosdóbol a szamba a sok baci. Ahhhh.
2021. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az is elég undi h a képembe vissza fröccsen az idegen kevésbé steril közmosdóból a gané ami rátapad. Mások abba mossak a mancsukat nehanyan bele is köpnek csak nem látjuk. Vagy viszel domestost vagy flóraseptet es fogmosas előtt és után kisikálod. Kb olyan undi mint a közös zuhanyzok a strandokon a fitness termekbe meg egyéb munkahelyeken. Lehet én vok a finnyás🤔
2021. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!