Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan típusú ember vagy, hogy...

Olyan típusú ember vagy, hogy ha kérsz valamit a munkahelyen, a kollégák szinte azonnal "ugranak" elvégezni, mert te kérted?

Figyelt kérdés
De úgy, hogy nem vagy vezető pozícióban, csak egy szimpla kolléga vagy, és egy másik szakterület közreműködése szükséges ahhoz, hogy te is tovább tudjál menni. Ha ilyenkor megkéred a kollégádat, egyből segít neked? Vagy sokáig kell a "nyakára járnod", hogy megtegye azt?
2020. nov. 26. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Itt Magyarországon? Itt mindenki gyilkolja egymást és alávág a legelső alkalommal a másiknak.
2020. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a tàppénzemet(2 hét plusz korhàz) sem intézik el fél éve a könyvelésen. Nemhogy elöbbre jutàst.
2020. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mindig szem előtt próbálom tartani, hogy annak az embernek is van egy elsődlegesen végrehajtandó feladata. Passióból nem megy egyik ember a másikhoz szívességért, de a kötelesség az első - és én ezt elfogadom, megértem.
2020. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában megteszik, nem vagyok vezető pozícióban, ellenben én is hamar reagálok, mert így helyes oda-vissza alapon.
2020. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de elismert iroda szinten (100+ fő) a tudásom.
2020. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!