Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég nem hajlandó...

Ha egy cég nem hajlandó e-mailezés során elárulni, hogy mennyi a bérezés, és azt írják, hogy egyelőre nem szükség az álláshoz tartozó végzettség, akkor utazzak 110km-t Budapestre emiatt?

Figyelt kérdés

Ráadásul a HR-es hölgy egy idő után elkezdett tegezni engem, és nyelvtani hibával is írt.


Illetve még az érdekelne, hogy utána lehet nézni annak hogy egy cég mennyire korrekt, megbízható? Ti mennétek így? Végzettség ha szükséges lesz hozzá idővel, akkkor gondolom jól megszívom. Mindenképpen Budapestre, vagy környékére szeretnék költözni elérhetőbb távolságba.


Cisco hálózat üzemeltetés.



2021. febr. 20. 08:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Ráadásul a HR-es hölgy egy idő után elkezdett tegezni engem, és nyelvtani hibával is írt."


Általában tegeződni szoktak, én is így tapasztaltam eddig, szóval ez nem feltétlenül rossz pont más cégekhez képest. A "nyelvtani hibával is írt" már érdekesebb, itt mire gondolsz pontosan?

2021. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak kabelezni kell, beuzemeltetni, akkor be tudnak tanitani.

De ha be kell allitanid, konfigurálni, stb. Ahhoz kell a tudás ;)

2021. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szóval, ha végzettség nélkül vettek fel, gondolom nem bonyolult.
2021. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Sajna tényleg csak az ott dolgozóktól tudhatnám meg, hogy milyen. Na mindegy, maradjunk a fő kérdésnél. Valószínűleg telefonon felhívom őket, és ha így sem partnerek, akkor hagyom. Már telefonon beszéltem állás ügyben olyan hr-essel aki mindent részletesesen ismertetett velem. Itt meg valójában hozzám igazodnak, hogy akkor megyek amikor nekem jó. Érdekes ez is...
2021. febr. 20. 10:58
 15/26 anonim ***** válasza:
29%

Istenem...egy cisco hálozat baromi nehéz...

Szerintem ne égesd magad...

Jóval több,mint felhasználói számítógéptudás.

Tippelni mernék,érettségid sincs.Bocs.

2021. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%

#15

Ne tippelj, olvass!


"Szakács szakmám, és targonca OKJ-m van érettségi mellett."

2021. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Max bérminumot adnak szerintem az bruttó 219 ezer most.
2021. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%

#17


Azt csak a szakképesítéshez kötött munkaterületen adják, de itt nem kell hozzá szakképesítés. Vajon miért?

2021. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
55%

Jó,ok,ez kimaradt.

De a szakács és a targoncavezető akkor is messze áll a munkától,meg az is amit a kérdező jelenleg csinált.

Tanultam ciscot,olyan messze áll a kérdezőtől,mint Makó Jeruzsálemtől.

Feltételezem a HR-es hölgytől is,sztm gőze sincs mi az,ezért nem válaszol.

Kérdező,én hagynám a helyedben.

2021. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nettó 250 ezerből a főváros környékén egyedül akár egy kis garzonban, de el lehet lenni?
2021. febr. 20. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!