Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég nem hajlandó...

Ha egy cég nem hajlandó e-mailezés során elárulni, hogy mennyi a bérezés, és azt írják, hogy egyelőre nem szükség az álláshoz tartozó végzettség, akkor utazzak 110km-t Budapestre emiatt?

Figyelt kérdés

Ráadásul a HR-es hölgy egy idő után elkezdett tegezni engem, és nyelvtani hibával is írt.


Illetve még az érdekelne, hogy utána lehet nézni annak hogy egy cég mennyire korrekt, megbízható? Ti mennétek így? Végzettség ha szükséges lesz hozzá idővel, akkkor gondolom jól megszívom. Mindenképpen Budapestre, vagy környékére szeretnék költözni elérhetőbb távolságba.


Cisco hálózat üzemeltetés.



2021. febr. 20. 08:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%

#20

Alaphangon az önálló albi a fővárosban, de még a környékén is, rezsivel együtt elvisz 150ezret.

Hogy aztán neked a maradék 100ezer mire elég (kaja, öltözködés, szórakozás, közlekedés, mosó-tisztító-tisztálkodószerek, hobbi, stb)

ezt csak te tudhatod!

2021. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Egy-két havi kaucióval is számolj,+az első hónap kb.15000ft-ja+ a megélhetésed.

Nem,nem mennék így.

Nem hiszem,hogy mínusz tízről felvennének.

Vagy ha annyira betanított munka,annyit is kapnál,még az albira sem futja.

2021. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Egy nullát lehagytam,150000 ft-tal (utolsó vagyok).
2021. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék.

Volt hogy az ország másik felébe utaztam, és közölték nem is tudják minek hívtak be. Férfi alkalmazottat keresnek arra a munkakörre.

Ez nem szerepelt az állás leírásában, és többször beszéltem a hr-essel, tehát tudták hogy kit hívnak be.


Ezt arra írom, hogy lef0ssák mennyit utazol. Valószínű még jót is röhögnek rajta.

Az önéletrajzot meg a legtöbb helyen el se olvassák, csak ha már ott vagy.

2021. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Utolsó! Gondolom morcos is voltál egy ilyen felesleges út miatt.
2021. febr. 21. 12:30
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyekről dolgozói vélemények:


[link]

2021. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!