Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanál ebben a helyzetben?

Felmondanál ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha COVID szempontból veszélyeztetett vagy és a munkahelyed nem biztosítja a biztonságos munkavégzés feltételeit járványügyi szemointból, hogy ne kapd el a vírust. Meg tudsz engedni magadnak valamennyi munkanélküliséget is, de van olyan félelmed is, hogy nem fognak kapkodni utánad, mert korábban is többször váltottál 1 éven belül állást. Ebben a szituban mit csinálnál?

2021. febr. 21. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha egészséges vagyok és a terhesség is rendben van, nincs felnivalo, én ebben az esetben maradnék.
2021. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Maradnék
2021. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Maradj szerintem. No para!
2021. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Maradj. A vírus majdnem egy éve itt van, miért most jut eszedbe emiatt felmondani?
2021. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Új munkahelyen vagyok, én valószínű elkaptam az elsők között 2020ban és nem sokra rá agyvérzést kaptam fiatalon... Emiatt én tavasz óta nem dolgoztam, ősztől kerestem állást és most próbaidőn vagyok. Ennyire direktben nem akartam kifejteni a sztorit, de azt jeleztem, hogy veszélyeztetett vagyok és nem tesznek intézkedéseket a biztonságosabb munkavégzésemhez. Szóval így?
2021. febr. 21. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én így is maradnék. Remélhetőleg nem kapsz el agyverzest újra, és a covid sem talál be., 😊
2021. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg annyi, hogy vedd magad te ahogy tudod.
2021. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én védem magam amennyire tudom, de mások körülöttem nem.
2021. febr. 21. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne ess at a ló túloldalára, nem lesz semmi bajotok. Én is bejarok a munkahelyemre minden nap, mindenki maszkot vesz amikor bejonnek a szobámba, de amúgy a saját szobájában senki nem hord maszkot. Nálunk ennyi a védekezés. Nagy cég, sokan vagyunk... Meg senki nem kapta el tavaly március óta.
2021. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%
HÁT AGYVÉRZÉST BIZTOS NEM KAPTÁL, akkor nem tudnál ide írni, nem lennél olyan állapotban.
2021. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!