Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem érzem magam jól a munkahel...

Nem érzem magam jól a munkahelyemen, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Két hónapja jöttem ide, egy női kollégám van, napi 8 órában kell együtt ülnünk, de annyira kuka a nő... Nem szól hozzám semmit, munkát nem ad s nem tanít be, pedig neki kéne.

Napi 8 órában bejárok és ülök csak, mindezt nagyon jó fizetésért, de látom böki a csőrét, hogy ülök.

Viszont nem ad feladatot és nem tanít.

A tobbi kolléga rendes hozzám, velük nagyon keveset találkozom. Elvétve a folyosón.

Két hétig máshova tettek át dolgozni, amikor onnan vissza értem mégcsak meg sem kérdezte, hogy milyen volt.

Minden nap én kezdeményezem a beszélgetést, de vagy vissza sem szól, vagy lepattint.

Sajnos a főnökünk úgy látom nagyon kedveli, így esélytelen hogy neki elmondjam a gondom-bajom.

A munkát nem akarom itt hagyni, hiszen a vírus helyzet miatt is kedvező,a fizetés is jó,illetve a rendszer is jó,csak ez nem.

Mit lehetne tenni?

22/N


2021. febr. 23. 15:30
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%

Ülnék 8 órában, és úgy tennék, mint aki dolgozik :D

Lehet közben épp tanulni is bent, azaz még hasznos is lenne az idő.

Én ezt tenném, de más lehet mást.

2021. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Előszörj beszélj vele, erről. Ha nem megy, kérd magad máshova, mondván, hogy vmi problémája vna veled a kollégádnak és nem hajlandó betanitani.
2021. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Menjel el 4 muszakba egy gyarba netto 130ert, aztan nyafogjal. Idiota p*csa.
2021. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as!


Sajnálom hogy Te 4 műszakban vagy, egy gyárban! De én tanultam azért, hogy ne ott legyek...

Ne magadból indulj ki kérlek!

És most mondanám, hogy a közelebbi tájadról idióta p*csázz, de nem vagyok akkora taho mint te!

2021. febr. 23. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezted már, hogy mit tudnál segíteni, mit hogy kell csinálni? Mert ha csak bájcsevejt kezdeményeztél, és nem a betanulásról érdeklődtél, akkor ő lehet annyit lát belőled, hogy te jól elvagy így, hogy a semmire jársz be felvenni a fizetésedet és nincs benned affinitás, hogy hasznos munkaerő légy... és emiatt lehet még a bicska is kinyílik a zsebében veled kapcsolatban. Nekem pl. van ilyen kollégám aki ilyen viselkedéssel jött hozzánk, és sajnos azóta se sok terhet vett le a vállunkról.
2021. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Minden nap legalább 10x megkérdem, hogy miben tudnék segíteni.

Ezzel nincs baj én úgy álltam és állok hozzá, hogy segíteni akarok, dolgozni.

Nekem is kellemetlen ott ülni csak.

2021. febr. 23. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló élményem a közszférában.

Felvettek, beültettek egy irodába a közvetlen felettesem mellé, aki persze el volt szállva magától, hogy ő mennyire jól végzi a munkáját.

De a betanítás nagyon keservesen haladt, sokszor levegőnek nézett, csak azokat a feladatokat sózta rám, amit neki derogált megcsinálni. Ha nem volt ilyen, csak ültem ott mint egy zsák szemét. Eleinte folyamatosan kérdeztem, meg mondogattam, hogy mit csináljak, nagyon szívesen segítek...stb, de mivel sosem vezetett eredményre, felhagytam ezzel is. Egy idő után már a többiek számára is nyílvánvaló volt a dolog, mert sosem kértek tőlem semmit. Ha egyedül voltam bent, akkor is csak a semmiért ültem ott. Max ha volt valami halaszthatatlan dolog, elküldték e-mailbe hogy s.o.s csináljam meg, de inkább megvárták míg visszajön szabiról a közvetlen felettesem. Nagyon lélekölő, és önbizalom romboló volt az egész. Nem is tudtam hova tenni. Azt sem értettem minek vettek fel egyáltalán. Kicsivel több mint 1 évig voltam ott. Nagy megkönnyebülés volt, amikor eljöttem.

2021. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végül a főnök felé fordultam és vele beszéltem erről.

Talán megfog oldódni.

2021. febr. 24. 09:08
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es, én is szinte pont így jártam szintén közszférában. Nem tanítottak be rendesen, nem adtak feladatot (vagy csak valami agyzsibbasztó copy-paste szintű dolgot) utána meg baszogattak, hogy nem csinálok semmit. Pedig a munkaszervezés a főnökség dolga lenne. Baromi szar érdemi dolog nélül végigülni 8 órát, én teljesen betompultam mire hazértem nap végén a végére már depresszós is letttem, utáltam bejárni, mert minek? Két év után leléptem, nem bántam meg, sokkal jobb egy pörgős, értelmes meló, mint bámulni a monitort mint egy agyhalott és várni, hogy lejárjon a munkaidő.
2021. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!