Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tegyek félre havi...

Hogyan tegyek félre havi nettó 310-ből? Képtelen vagyok!

Figyelt kérdés
120 a szoba, rezsi, telefon. 10 a bérlet. 50 a gyerektartás. 18 ezer havonta a gyógyszerem. Hogy tegyek félre így?

#takaréskoskodás
2021. febr. 25. 15:53
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Szerintem Budapesten egy nettó 310 nem tartozik a rossz fizetések közé. Ha lenne esélyem nettó 500-as állásra, nyilván pályáznék, de még ezzel a mostanival is szerencsésnek érzem magam.


Nincsen káros szemvedélyem.

2021. febr. 25. 17:07
 12/37 anonim ***** válasza:
86%
Én már akkor pezsgőt bontanék örömömben, ha nettó 250-et kaphatnék... Becsüld meg a fizetésed. :(
2021. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Írd össze, mit veszel, mennyit költesz, és HOL veszed. Sokan nem szeretnek több üzletbe járni, de ha nem nagy kitérő, akkor megéri nézegetni, mi hol olcsóbb, én így vásárolok, van a közelben Lidl, Spar, Penny, Tesco, ha egy kicsit villamosozok még Aldi is, illetve van, amit kínaiban tudok a legolcsóbban megvenni.
2021. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
93%
Kajából ne mindig mindenből a legdrágábbat vedd! Vásárolj Lidlben és/vagy Aldiban is!
2021. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal kevesebbet keresek, csak azért írom, hogy lásd: én se tudok félre tenni, de most jutottam el arra a szintre, hogy hó végén nem csak levegő a kajám.

Amit fent írnak komolyan próbáld ki, én írtam, hogy mit veszek, és azokból faragtam le sokat, pl. mindig az olcsóbbat vettem mindenből, de most már meg van, hogy ekkor veszek cipőt, aztán mást, nem egyszerre az egészet.

Ezzel nem azt mondom, hogy milliókat fogsz meg, de hogy valamivel el tudsz indulni, szerintem az se egy rossz dolog.

2021. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem kell albérleti díjat gyerektartást fizetni. De. 180000 a nettó bérem. Kifizetem a telefonszámlát, autóra költök mert csak azzal tudok dolgozni járni. Szóval nekem sincsenek extra kiadásaim fölösleges pénz költekezési hajlamaim és a célom hogy minél többet el tudjak tenni félre mert jövőre lenne az esküvőnk és házat is szeretnénk venni.


Tényleg alig tud az ember félre tenni de amin én nagyon sokat tudtam spórolni az a kaja. Igenis venni kell a fáradtságot és körbe járni a boltokat. Ahol ami olcsóbb azt ott kell megvenni. Időigényes persze de amikor nem így tettem sokkal több pénzem elment. Az ember nem is gondolná. Úgyhogy amondó vagyok hogy a kaját reformáld meg.

2021. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
87%

Én anno úgy ebédeltem a hétköznapokon, hogy rendeltem az ételt egy ezzel foglalkozó cégtől. Nagy kínálatuk van, olyan is ami direkt a lehető legolcsóbb.


Én a drágábbakat választottam (reform konyha) és így is körülbelül 5000 volt egy hét, tehát egy hónap olyan 20.000

2021. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
41%
Ebből azért lehet spórolni:)
2021. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
A fennmaradó 110 ezerből, amiből ennem kell, tisztálkodni, a gyerekemet ide-oda vinni? És akkor nem beszéltem olyasmiről, ha beesik fogorvos vagy laptopot kell venni stb.
2021. febr. 25. 22:34
 20/37 anonim ***** válasza:
87%
aki szerint a nettó 310 nem egy jó bér, az gondoljon bele, hogy én 20 év után 2 szakirányú diplomával nem kapom meg a nettó 150-et sem...
2021. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!