Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a fàjdalom, amit 3 èv...

Mi az a fàjdalom, amit 3 èv alatt eltudsz viselni a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Nem èrtèkelik a munkàd, talán még màsok aratjàk le a babèrokat, amiért dolgoztàl. Leèrtèkelnek, kibeszèlnek, sok feladatot bìznak rád, szemedben kedvesek, de amúgy ott szúrnak hàtba, ahol tudnak. Rengeteg csata, rengeteg vèdekezès ezekkel szemben. A vezetők nem szolgàlnak segìtsègül semmilyen helyzetben. Tehàt, a haszon èvekig kellett, de emberkènt nem tudtak hozzàd viszonyulni? Karantènban a család, aztàn meg közös megegyezèssel felmondanak, mert nem akarnak vègkielègìtèst fizetni. Karantén alatt csak annyit mondtak, hogy nem ìrtam alà, hogy mennék...Nem tudom, bár Magyarországon sok a külföldi nemzetisègű munkàltató, igaz hogy hajlamosak a szabàlyok àtìràsára, de legalàbb egy kicsivel több tisztelet szorulhat belèjük. Majd az èlet egyszer őket is husánggal eltalálja, aztán majd megtanulják èrtèkelni, azt ami körülöttük van. Neked voltak már olyan èveid, amikor a környezeted nem tükrözte a munkádba fektetett bizalmat, amivel lehetővè tetted, hogy a vàllalkozás gördülékenyebben menjen?
2021. febr. 27. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen komoly traumaként élném meg a munkám azonnal elkezdeném keresni a kiutat.
2021. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én öngyilkossági gondolatokig jutottam. Sajnos nem engedhettem meg magamnak, hogy kilépjek. Most is így érzek, de több minden miatt még minimum 1 évet ki kell bírnom, másrészt pont most, amikor annyian maradnak munka nélkül a vírus miatt, egyszerűen nem merek lépni.
2021. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A közös megegyezést nem kötelező aláírni.
2021. febr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!