Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan bírjátok lelkileg,...

Hogyan bírjátok lelkileg, hogy a covid miatt nincs munka?

Figyelt kérdés
A covid miatt megszűnt a munkahelyem. Már 3 hónapja minden reggel úgy kelek, hogy végignézem az összes állásportált és mindenre beadom a jelentkezésem. A hónapok alatt több interjúra is hívtak, de sosem vettek fel. Mindenhol túljelentkezés van, és úgy érzem hiába akarok dolgozni, nem tudok már mit tenni. Mostanában nagyon magamba zuhantam emiatt. Ti hogy kezelitek a jelenlegi helyzetet?

2021. febr. 27. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Oké, de mihez értesz? Milyen munkakör érdekelne?
2021. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Engem néha behívnak interjúra, próbanapra, aztén mégis mást vesznek fel. Egyszerűen olyan elvárásaik vannak, hogy képtelenség nekik eleget tenni, vagy lehet csak nincs szerencsém. Eddig is gyűlöltem a munkáltatókat, de most csak mégjobban. Elképesztő aljas módon válogatnak, végtelenül tisztességtelenek és elveszik az ember életkedvét, mert hiába tudom, nem én vagyok rossz, tehetségtelen, egy idő után mégis szarnak érzi magát az ember a sok elutasítás után.

Persze igazábol nem a munka hiányzik, az itthon is van. Csak az a tetves pénz.

2021. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Egész nap otthon fekszem, függök a mobilon. Le se veszem a töltőről. Hajnalban fekszem, délután kelek. Jól megvagyok
2021. febr. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyelvet tanulok ingyen a netről. Szerencsém van, mert még van aki támogat.
2021. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Nincs munka? Dehogynem, lehet menni gyárba csak az már más kérdés, hogy az ottani munka büdös.
2021. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindenki akar egy gyárban dolgozni, főleg ha van más lehetőség. Ott nincs lehetősége az embernek a fejlődésre. Tönkremegy szellemileg, testileg. Nem kell gondolkodnia. Hamarosan ezt a munkát át fogják venni a robotok.
2021. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Ideje is lenne, hogy minden munkát átvegyenek a robotok.

Nem kell neki ebédszünet, nem jár budira, nincs fizeté igénye, nem szül és nem betegszik le. Ja és nem pofázik. A munkáltatók álma.

A robotok szépen kitermelék az alapbért mindenkinek és végre élhetnénk gürizés helyett.

2021. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Túl bonyolult minden, mindig a tüneteket akarjuk kezelni. Minél hatékonyabb gyógyszereket kifejleszteni a rák ellen, csak dolgozni, dolgozni minél hatékonyabb gyógyszerek kifejlesztésén. Miközben magát a kiváltó okot kellene megszüntetni, a légszennyezést, vízszennyezést stb. Persze ezek nehéz dolgok.
2021. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%
5.Sokszor még a gyárakba se vesznek fel sok embert mert vagy túlképzettek vagy nagyon válogatnak nem csak azért mert büdös a gyári munka mellesleg nem minden gyári meló "büdös"...
2021. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem lesz budos az a gyari melo, ha nyme lesz semmi penzed, es nem lesz ki tamogat.

Amig arra van idotok, es energiatok, hogy itt rinyaljatok a munka helyett, addig igen is nincs okotok a panaszra.......

2021. márc. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!