Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van aki már több hónapja/éve...

Van aki már több hónapja/éve próbálkozik a babával? Hogy bírjátok lelkileg?

Figyelt kérdés
Igazából én már elég nehezen.. 3 éve próbálkozunk, 2,5 év után sikerült, de sajnos nem maradt velünk. Azóta ismét várjuk a csodát. Most inofolicot szedek méhpempővel.

2020. okt. 6. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem mész lombikra?


Ennyi idő után nem várni kell a csodát, hanem létrehozni magadnak.

2020. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Doki azt mondja várjunk még, mert fél éve sikerült a baba, most is fog.
2020. okt. 6. 20:25
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem, ne várj.


A kolleganőm ugyanígy járt, mint te, 2 év utan sikerült a baba - nem maradt velük, aztan megint vartak két évet, mielőtt lombikra mentek volna...hátha.


Ma már bánja, hogy elment 4-5 ev a várakozással. Ha 2,5 évig nem jött a baba és aztán is elment, akkor tényleg felesleges a csodára vàrni, egyszerűen nem megy.



Ne járj te is így.

2020. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz lehet. Nekem egy év kellett. Érdekes, hogy akkor jött össze, amikor nem voltunk ráfeszülve az együttlétre (pezsgőztünk, lazák voltunk).
2020. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Hullámzó. Nem ismeretlen a helyzet, mert az elsőre is majdnem 6 évet vártunk. Néha tök jól vagyok, néha bőgök, de bízom abban, hogy hamarosan érkezni fog hozzánk egy újabb kis csoda.
2020. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

3 éve.... most hogy jön az “évfordulója” novemberben, így egyre frusztrálóbb és kimondani, belegondolni is borzasztó. Soha sem sikerült a 3 év alatt teherbe esnem. Soha.

Én hát a külső hatások....

3 inszem volt. Okt. közepén konzultálunk a dokival a lombikról, de idén szerintem semmi sem lesz belőle mert sok leletem lejárt már és ujra kell csináltatni. 1 évünk elment azzal, hogy rossz helyen voltam.

Ne várj én azt mondom. Mi akik ennyi ideje próbálkozunk, nincs mire várni már.

2020. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Én már egyre nehezebben bírom:-( Már több mint 4 éve küzdünk a babáért. Sok minden történt már: rengeteg gyógyszer/vitamin, sok orvos, sok vizsgálat/beavatkozás, sok sikertelenség, rengeteg pénz, 5 inszemináció, 3 lombik (ebből 2 vetélés, és mindkettő műtéttel befejezve).

Évekig nem sikerül, aztán amikor mégis végre pozitív lesz a teszt közli a doki, hogy 8.héten leállt a szíve, amikor előző héten még volt szívhang. Borzasztó ez az egész. Most a 2. vetélés után még a feladás gondolata is felmerült bennem, de még nem adjuk fel. Most megyünk majd újabb vizsgálatokra a vetélések miatt.

Én is azt mondom, hogy ne várj, menjetek inkább orvoshoz. Ha megint 2 évig nem sikerül az sok idő. Nagyon számít a korod a meddőségi központban is. Ha a lombiktól félsz esetleg, nem az lesz az első, hanem az inszemináció.

2020. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszaitokat. Sajnálom, hogy ti is ezzel küzdötök...

Tegnap már kicsit fáradt voltam agyilag amikor kiírtam a kérdést.

Van már egy 5 éves fiunk aki minden gond nélkül 6hónap alatt összejött. Miután megszületett, hashimotos lettem. Értékei jók, gyógyszert szedek, egészségesen eszek, mozgok. 29et töltöm novemberben. Peteérésem minden hónapban van, van amikor uhval követtük, de általában ovutesztelni, hőgbrbézek. Dokik szerint nálunk a petesejt minőségével van inkább a probléma :/ Férjemmel minden oké.

Most elkezdtem az inofolic+méhpempő mellé aviva tornázni is. Ezt az évet még megadom az esélyt, aztán jöhet a lombik, inszem :( Van kedvetek maradni beszélgetni bátorítani egymást? Írjátok le ti mivel próbálkoztok jelenleg. Kívánom, hogy mindannyiunknak sikerüljön az álmunk!

2020. okt. 7. 10:24
 9/13 anonim válasza:
66%

Szia


7 éves kapcsolatban soha nem védekeztünk. Van már nekem is egy fiam és a páromnak is.

Május óta nagyon rajta voltunk a baba témàn méhpempő, vitaminok, minden.

Majd szeptember elején a menzeszem első napjàn elkezdtem inni a málnalevél teát napi 2bögrèvel ovulációig. Ovu után a Palástfű teát.

11dpo-n pozitívat teszteltem. :)

Lehet, hogy a sok vitamin is segített de azért én nagyon hiszek abban, hogy a teák segítettek.🙂

2020. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Nálunk a PCT teszt lett pozitív. A spermák nem jutnak el a méhnyakig. Egy sem... :(

Kísérletezgettem spéci síkosítóval, liget szépe kapszulával (12. napon volt eddig ovum, most 18-napon lett), hüvelykúppal, hátha “tisztább“ lesz az útjuk, odáig) ennek köszönhetően beteg lettem elég durván, gondolom a hüvelyflórám szépen felborult. Többet ártott nekem ez a sok szir-sz*r, mint amennyit segített. Szóval ezekkel leálltam. Terhes vitamint Szedek 3 éve már és mást nem is fogok.

2020. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!