Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan bírjátok lelkileg,...

Hogyan bírjátok lelkileg, hogy a covid miatt nincs munka?

Figyelt kérdés
A covid miatt megszűnt a munkahelyem. Már 3 hónapja minden reggel úgy kelek, hogy végignézem az összes állásportált és mindenre beadom a jelentkezésem. A hónapok alatt több interjúra is hívtak, de sosem vettek fel. Mindenhol túljelentkezés van, és úgy érzem hiába akarok dolgozni, nem tudok már mit tenni. Mostanában nagyon magamba zuhantam emiatt. Ti hogy kezelitek a jelenlegi helyzetet?

2021. febr. 27. 13:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
10.örülj akkor hogy neked van melód...
2021. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is megszunt egy eleg jol fizeto munka, meg masik sok ezer embernek. Csak vaaki megteheti hogy, a neten rinyaljon higy mindenki rossz es nem vesznek fel "otcaze irodaba", es valaki nem teheti meg, na ők, én ideiglenesen mast kell csinalnunk, mert nincs valsztas....
2021. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!