Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor Fészen hirdet valaki...

Amikor Fészen hirdet valaki állást (munkáltató) hogy privátban érdeklődjenek a munkáról, akkor igazából ismerősök jelentkezését várja?

Figyelt kérdés
Vagy ismeretlenül se gáz írni neki? Írtam már ilyenekre, legtöbb nem is válaszol.
2021. febr. 28. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csoportokban hirdet, akkor nyilván nem csak az ismerősei válaszait várja.
2021. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem valaszol, pofara, irasra lecsekkolt, es kukazott.
2021. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nyilván le fog csekkolni (ezt amúgy nagyon sok hres is megteszi függetlenül attól hol hírdettek állást)
2021. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.Semmi közük a privát dolgaimhoz. A közösségi oldalam az.

2. Egy fotó alapján aztán baromi sok követeztetést le lehet vonni... ennyit az értelmi szintjüről!


Mellesleg sokat nem tud meg onnan rólam, mert minden direkt úgy van ám megcsinálva, hogy az ilyen kukkolók kb semmi lényegest ne lássanak belőlem.

A nevemen kívül más adat nem nyilvános rólam, úgy tudom, esetleg annyit lát, hogy egyedülálló vagyok, ma azt is le fogom rejteni.

Egy teljesen vállalható, szép fotó van rólam, szóval kb csak a képem és esetleg koromat látja a kukkoló.

De átnézem majd a beállításaim, nekem nem kell hogy ilyen felületes szempontok alapján itéljenek. A ratyi munkáikra kit keresnek már??

Amugy sem bízom a fészen hirdetőkben, de hát ebben a posvány helyzetben mindennel próbálkozik az ember :/

2021. márc. 1. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!