Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan hogy valamilyen...

Volt már olyan hogy valamilyen ok miatt annyira eleged lett egy munkahelyből hogy azonnal felálltál, ha igen milyen ok volt ez?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsarnok főnök.
2021. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kiszállító voltam egy fatelepen. A "főnök" rendszeresen rossz címeket adott meg, kiküldte velem a selejtes árut, meg nem azt amit kértek, számla nélkül stb. És a vevők persze velem balhéztak nyilván okkal.

A legutolsó csepp az volt, amikor közel egy órát álltam nyáron a 40 fokban a tűző napon egy teherautónyi áruval amit nem is oda és nem is aznapra kértek. Akkor visszamentem, megborítottam a főnök asztalát, elküldtem a kedves édes anyukájába és eljöttem. A pénzem nagy nehezen fizette ki, miután mondtam hogy gyúlékony a fa éjjel....

2021. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de csak próbaidő alatt. Miért? Mert minden szar volt.

Próbaidő után csak felmondási idővel.

2021. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 14 órás munkaidő egy konyhán, kisegítőként. Szó szerint egész nap talpon voltam, enni nem volt idő. Körülmények mint egy istállóban. Aztán estefelé kiderült, hogy nem 14 óra az, hanem több, mert este 9-után hozzák az utolsó adag mosogatni való rakományt. Úgyhogy reggel 6-tól az utolsó buszig fél 10-ig rohadhattam volna a mosogató mellett a szutyokban, na akkor azt mondtam, én ezt nem várom ki. Szóltam a főnöknek, kifizetett és pá, többé nem is látott.
2021. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
November 1-től december 23-ig ledolgozott 500+ óra után meg mertem kérdezni, mégis mikor fizet, mert hát holnap karácsony, és hát... a válasz: na és, nem haltál éhen!
2021. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Behívtak hétvégére mindenkit és nem fizették senkinek a plusz napot. De találtam jó indokot, mert pont aktív félév következett a főiskolán, így a tanulmányokra tudtam hivatkozni.
2021. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Privátban érkezett kérdésre válaszolva: azonnali hatállyal siss, mint a csiga, 27-én 11 körül hívott, miért nem mentem be? Majd ha rendezi a sarát... 😠
2021. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rájöttem, nem odavaló vagyok, nem tudnám az a tevékenységet végezni.
2021. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!