Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok, ha lenne...

Mit szólnátok, ha lenne kollégátok aki betegen jár be dolgozni?

Figyelt kérdés

A covid óta nem először van, hogy valamelyik kollégám betegen jön be, és a 17-23 fokban is nagykabátban ül mert remeg.

Mindenki "csak influenzás" és nem maradnak otthon, volt aki mint utólag elmondta 40 fokos lázzal jött be. (2-3 ilyen fazon van)

A vicc és a felháborító, hogy nem rúg ki senkit sem a főnök a betegszabadság miatt, biztos hogy nem venné rossz néven, volt aki sérülés miatt 1 hónapig nem jött be, és fizeti a bér 70%-át mindig.

Soha nem szarozott ilyen miatt, viszed a papírt és fizet.

Nekem szétrobban a fejem az ilyen emberektől, és hiába mondom nekik még ők háborodnak fel, a többiek meg kussolnak.

Eleve amíg nem volt covid megvoltak azok akik influenzával is bejöttek, én már attól idegbeteg vagyok, mert gyűlölök betegnek lenni, ellenben én az első tünetre elsősorban magam miatt maradok otthon.

Másodlagos a többiek egészsége, de az is fontos.

Viszont ebben a helyzetben, tényleg agyvérzést kapok, hogy a büdös francért nem lehet otthon maradni?

Miért jó mindenkivel kib---ni ha kiderül, hogy covidos?


A főnököm meg hangulatember, gondolkozom, hogy szólok neki (mivel ő nem jár be pont a covid miatt, csak ha nagyon muszáj akkor benéz 1-2 órára) csak ő meg utálja ha egymásra köpködünk, és a hangulatingadozásai miatt nem tudom, hogy hogy jönne le neki.

De érdekelne, hogy szerintetek jogos a felháborodásom?



2021. márc. 4. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyenek miatt, mint a 10-es tart itt a járvány, ahol.

Az ilyenek miatt nem fogunk tudni kilábalni belőle.

2021. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%
11 majd ha ráérek, sajnálok másokat 😁😁😁😁😁
2021. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Majd a karma utolér.. Nem minősítelek, mert annyit sem érsz.
2021. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

Ki nem állhatom, ha a kollégám betegen dolgozik és ott hősködik, hogy ezer fokos láza van, de nem megy haza.


1. Ha én beteg leszek és táppénten maradok akkor nem vagyok hősies mint a kollégám, aki betegen dolgozott.


2. Utálom, hogy bejönnek megfertőzni minket. Főleg, amikor a szabim előtt jönnek be így az irodába.


Már nem egyszer rákiabáltam a kollégára, hogy betegen ne dolgozzon.

2021. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4., 5., 14.! Nekem épp ilyen kolléganőm van, aki bejár dolgozni, noha 4 hete már göthös!! A taknyos zsebkendőit szanaszét hagyja az íróasztalán, ott fújja az orrát velem egy irodában. Egy nárcisztikus baromról van szó, aki kijelentette: orvoshoz nem megy, nehogy elővegyék a covid miatt, de szabadságra se megy, mert az a kevés napja kell másra. Nem javul, a munkahelyről rendre elkésik, most be van tojva, mert a szag- és ízérzékelése nem tér vissza egy ideje. Ő viszont elvárja, hogy ne használjunk körülötte parfümöt, ne mossunk öblítővel, mert ezekre allergiás. Nos? Mi húzzuk meg magunkat miatta, de ő balhézik, ha nem vagyunk rá tekintettel. Elkaptam tőle valamit haza is vittem a férjemnek is. 6 nap szabadságomba került most ez a kaland. Ha a "drága" kolléganő covidos, nekünk 4 oltásunk megvan, neki tavalyról csak 2!!!! Így mi megúsztuk szerencsésen, ő nem tudom, meddig fog vergődni. Semmire és senkire nincs tekintettel. Nem tudom, a munkahely is hogyan tűrheti ezt!😠😠😠😠
2022. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!