Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tök egyedül vagyok egész...

Ha tök egyedül vagyok egész nap az üzletben, lényegében vásárlói is alig akkor miért kéne mosolyognom?

Figyelt kérdés
A szomszédos helyről mondták, hogy én mindig olyan komoly vagyok és sose mosolygok. Ha egyedül teszek veszek bent és vigyorognék akkor meg tuti bolondnak mondanának.
2021. márc. 6. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell mosolyogni, ha nincs rá okod. Nagyon bizarr és visszataszító a műmosoly.
2021. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

A vásárlóknak egy szívélyességet kifejező, enyhe mosoly sokat számít.

Ha meg egyedül vagy a boltban, nem kell vigyorognod a partvisra, vagy a próbafülkére, mert ez valóban az idiotizmus jele.

Akik kifogásolták a komorságodat, azok sem arra gondoltak, hogy egyedül bazsalyogj!

2021. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes nyitva tartanod egyáltalán?
2021. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

A boltosok 85%-a igazi bunkó lett...

Nem is kell mosolyogni csak nem bunkózni.


Pl. Jó lenne ha a pénztárban állnának nem egymásnak mutogatnák a telefont.


Ha kérdezek valamit akkor normálisan válaszolni

2021. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#1 Másoknak meg pont az a bajuk, hogy nem mosolyognak az eladók :D
2021. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem mosoly nélkül is lehet teljesen korrektül és barátságosan végezni az eladói munkát.
2021. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

1. Úgyis most kötelező a szájmaszkod hordanod, így tökmindegy, milyen fejet vágsz alatta

2. Én évekig dolgoztam vendéglátásban meg egyéb helyen front office-ban, és észrevettem, hogy ÉN érzem magam sokkal jobban attól, ha kedves és mosolygós vagyok, lehetőleg mindenkivel. Ráadásul ez ragadós, vagyis egy mogorvább vendég vagy ügyfél is megnyugszik tőle.


Érdemes kipróbálni, a magad érdekében is.

2021. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az ügyfelekkel való kommunikációrol van szó a kérdésben, már aki tud olvasni.
2021. márc. 6. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy hogy kötöszködés.Egyik füleden be a másikon pedig ki.Mit éreznek a másik üzletben ezek pffff👀👀
2021. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem kell behabpatronozni.
2021. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!