Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltatónak joga van a home...

Munkáltatónak joga van a home office-t oda vissza szabályozni 1-2 napon belül? elrendeli majd lefújja az ember meg úgy ugrál ahogy ők fütyülnek?

Figyelt kérdés

Pénteken elrendelték a home office-t kötelezően mindenkinek hétfőtől, majd MA (nem munkanap) jön egy sürgős mail, az egész lefújva, hétfőtől is személyes munkarend.

A dolog apró szépséghibája hogy én nem vagyok köteles hétvégén mailt nézni és ha azt mondom nem is néztem mailt akkor mi van.

Egy cégnek joga van ide oda rángatni az embert? Ma még ez holnap már az?


2021. márc. 7. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. Mert ha be kell menni akkor mi van?
2021. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

+ 2 óra utazás naponta. nagyon nem mindegy.

bemegyek napi 2 óra utazással hogy bent ugyanazt csináljam amit otthon is meg tudok.

ennek értelme mi, fel nem fogom.

2021. márc. 7. 11:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Így döntöttek. Ez van. Mit tudsz tenni szerinted?
2021. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Mit tudsz tenni szerinted?"



amit más is. betegállomány aztán varrjon rá gombot.

2021. márc. 7. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú de kemény vagy. :D Ezzel tuti kiszúrsz velük. :DD
2021. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

" Ezzel tuti kiszúrsz velük"


ezzel tuti kiszúrok velük mert alig van ember, és nem úgy megy hogy na akkor van 10 másik akire rátehetik a munkámat. 1 ember van minden feladatkörre és látom mi van ha valaki kiesik. fejetlenség.


arról nem is beszélve mi van ha nem is 1 ember esik ki.

2021. márc. 7. 11:49
 7/11 Micimacko67 ***** válasza:
56%

Kérďező, ahelyett, hogy itt puffogsz...nézd meg a hatályos munkatörvénykönyvet! Meg fogsz lepődni, hogy egy munkáltatónak mi mindenhez van joga!

Ez az egyik fele a dolognak!

A másik fele meg az, hogy az ilyen "öntudatos" dolgozókat még jobban "szívatják" a főnökök...

2021. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Meg fogsz lepődni, hogy egy munkáltatónak mi mindenhez van joga!"


Válaszolj egy kérdésemre. Köteles vagyok én a saját free gmail-es címemet vasárnap nézegetni? (mert ha nem nézem, a berendelésről nem is tudhatok és ugyan miért nézegetném én a saját fiókomat vasárnap, majd nézem ha akarom)

ne beszéljünk mellé, erre kérek választ.


Köteles vagyok: igen/nem?

2021. márc. 7. 11:52
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sokkal jobban járnának ha távoznál végleg a munkahelyről a hülye hisztiddel. Hány éves vagy? 5?

Akkor ne nézd az emailt. Senkit nem fog érdekelni elhiheted. Feküdj otthon és mondd magadnak mennyire kemény voltál, hogy nem mentél be.

2021. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Szerintem sokkal jobban járnának ha távoznál végleg "


akkor mondjanak fel. nem én alkalmazom magamat. mondjanak fel, fizessék ami jár és ott se vagyok.

2021. márc. 7. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!