Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mai fiatalok már miért nem...

A mai fiatalok már miért nem akarnak vájárok lenni? Mindenki csak programozó meg multinál dolgozó irodista akar lenni.

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal menőbb a bányában dolgozni, mint egy ssc-ben. A bányászat valódi munka

2021. márc. 7. 12:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%
Mert a többség már értelmesebb annál, hogy csak a fizikai munkát tekintse rendes munkának. A vájár meg aztán a nehéz munkák között is a topban van. Senki nem akar berokkanni a munkába. Másrészt baromi veszélyes is. Harmadrészt meg nincs nagyon mit bányászni már nálunk
2021. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és korkedvezményes nyugdíj is volt!"


A mit nem nagyon használtak ki, mert hamar meghaltak. A családom vájár tagjai mind korán haltak.

2021. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Drága édes troll! Az nem zavar, higy nincsenek bányák, ahova vájá kellene?

A feketevonatokról, munkásszállókról, keszonbetegségről, tüdőrákról, robvanásról, bányaomlásról hallottál?

2021. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%
Légy bitcoinbányász. Irodában vagy akár otthon ülhetsz biztonságban, talán jól is fizet és elmondhatod magadról, hogy vájár vagy 😂
2021. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ki hülye kétkezi munkát végezni ha számitógépen is dolgozhat vagy lehet mérnök, orvos, nyomozó. Kétkezi munkásnak elmennek akik megváltozott munkaképességüek vagy a cigányok, fehér, normális ember egyetemet végez s legalább titkárnő egy irodában. Nem jobb a meleg irodában dolgozni vagy a kihivásokkal teli nyomozó, orvis szaknát csinálni mint a hideg produkción a koszos szalagon dolgozz mint az őrült s a csoportvezető aki egy fokkal külömb mint a munkás meg hajtson hogy gyorsabban?
2021. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Egy irodai titkárnő vagy egy nyomozó fele annyit sem keresne, mint egy vájár. Nekem is van diplomám és egy irodában vagyok 160 nettóért, de rájöttem hogy több értelme lett volna szakmát tanulni. Egy kőműves EV megkeres 500-1 milla közt.
2021. márc. 11. 18:48
 27/29 anonim ***** válasza:
26%
Ostoba troll.
2021. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én egyik sem szívesen lennék...🤷🏼‍♀️
2021. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Egyébként szakemberek tényleg sok milliókat megkeresnek, de sajnos nagyon kevés van belőlük. Meg nincs rendes képzés sem. Nőként pláne nagyon nehéz sajnos értelmes munkát találni, ami nem irodai vagy szociális...
2021. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!