Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire valószínű manapság,...

Mennyire valószínű manapság, hogy valaki egész életében egy helyen dolgozik?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a munkahelyemen és nagyon szeretem. Szerintem ez a tökéletes munkahely nekem, de a környezetem mindig hangsúlyozza, hogy ez "csak az első" munkahelyem. El sem tudom képzelni magam máshol, de azért bennem van, hogy nem tarthat örökké.

Van még manapság olyan, hogy valakinek csak egy munkahelye van és onnan megy nyugdíjba?


2021. márc. 9. 07:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán van ilyen, ismerek is nem egy embert aki 20+éven át egy helyen dolgozik (a mai napig). De azért nem ez a jellemző. Ahhol nagy a hajtás/stressz ott az emberek max 5-6 évig bírják. Meg nagyon sokan úgy vannak vele hogy minél több helyen szereznek tapasztalatot, vagy egyéb okból szándékosan nem ragadnak le egy helyen. És persze vannak elbocsátások is.
2021. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én sajnálom, hogy túl hamar találtam ezt munkát, mert jó lenne még pár évig tanulni más helyeken, hogy a lehetolegjobban csináljam a mostani munkát,de ez nem lehetséges.

Kicsit aggaszt, hogy lemaradok a szakma olyan területein, amikben itt nincs feladatom, de még itt is.an bőven tanulnivalóm.

2021. márc. 9. 19:10
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

2010 óta dolgozok ugyanott ugyanabban a munkakörben ugyanannál a cégnél. Ez az első rendes munkahelyem, előtte csak diákmunkáim voltak.

30/F

2021. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, de ha nem szűnik meg, megfelelő a fizetés, és jók a munkatársakat, akár lehet hogy egész életedben ott dolgozol majd. Kivételek mindig vannak
2021. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtetettek irni, hogy a mai inflacio mellett nem tudnak ennyit emelni a cegek a munkabereken.


Az ember nyilvan egyre tobbet szeretne keresni.


Altalanosan elmondhato, hogy nagyobb fizut kapsz a kovi munkahelyeden, mint az aktualisnal ki tudsz harcolni (ha egyaltalan akarnak adni)

2021. dec. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!