Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másnak is nehéz, most a vírus...

Másnak is nehéz, most a vírus miatt munkát találni?

Figyelt kérdés

Már nem tudom hány állásra jelentkeztem de alig ha hívnak interjúkra és ott is a szokásos "majd értesítjük ha döntöttünk" szöveget kapom és pár helyen mondták, hogy egy pozícióra több mint 200-an is jelentkeztek.

Tényleg ennyi most a munkanélküli?

Mióta nincs amúgy munkátok és hogy bírjátok?

Régebben a vírus előtt azért hívtak többen de most csoda, hogy ha 2 hetente kapok 1 hívást munka miatt.

Pedig olyanokra is jelentkeztem ahova nem kell sok tudás, nekem csak egy általános és egy szakmám van meg gyári tapasztalatom is de most mintha megálltak volna ebben.

Már felkerestem gyárakat is, írtam nekik hátha van ott olyan pozíció ahova alkalmas lennék a szakmám miatt is.

Már szinte magamba roskadok meg nagyon elöntött a depresszió is.

Takarítok itthon, teszek veszek meg mosogatok stb csak hogy csináljak valamit de ezeken felül is van rengeteg időm semmit tevésre.

Nagyim szerint most egy darabig ne is várjak hívásokat a leállás miatt is meg amúgy is most a helyzet miatt nagyon megválogatják kit választanak.

Ja és ne gyertek a "aki szeretne dolgozni az úgyis talál" szöveggel mert én már régóta szeretnék dolgozni és keresek de a végső döntés úgysem engem illet és kérdés, hogy megfelelek e nekik.

Már bevállalnám a 3 műszakot vagy a 4-et is ha megközelíthető távolságban lenne és időben beérnék de hát ezek sem keresnek fel.

Van még akinek nehéz állást találnia most?

Hogy bírjátok?



2021. márc. 13. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Hát ez nagybani attól függ, mi a szakmad. Nekem is megszunt a munkám tavaly, 2 hét alatt találtam másikat. Pénzügyes vagyok.
2021. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem szerencsere nincs ilyen gondom, de egyutt erzek azokkal, akik most nem tudnak elhelyezkedni.
2021. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Orbán Viktor szerint folyamatosan munkahelyeket teremtenek. De hol??? Hányinger!!

Tudom milyen érzés, bár én bőven a covid előtt voltam munkanélküli 8 hónapig. Esténként sírtam állandóan.

Szívből kívánom, hogy találj valami szuper munkahelyet!! Helyesen írsz, értelmes vagy. Sajnos rengetegen elveszítették a vírus miatt az állásukat és sok a jelentkező ugyanarra a meghirdetett állásra.

2021. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sokan nem találnak, nem vagy egyedül. Aki a teljes zárásért nyivákol még mindig, annak az lenne a legigazságosabb, ha egész életére a lakásába zárnák, élvezze csak a szépségeit. Természetesen 0 szociális élettel, soha nem láthatná többé se a családját, se a barátait.


Kitartást és sok sikert a keresésben!

2021. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Használd ki az idődet adddig is, nem kell feltétlen unatkozni, hallgass pl. mosogatás közben podcastokat angolul, vagy németül! Ezek a nyelvek nagyon hasznosak a munkaerőpiacon.
2021. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Aha
2021. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos
2021. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 everlight ***** válasza:
32%
Túl sok az ingyen élő az országban akik örülnek a felesleges korlátozásoknak,beveszik a propagandát.
2021. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten lakok, ott azért van munka bőven.
2021. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Enis nehezen talaltam.. vendeglatozok 8 eve. Mikor visszavettek a fizut par honapja egybol felmondtam es kerestem mast. Kb 40 oneletrajz utan talaltam. Azota mar van egy + beugros melom is. 1 hete hivtak még 2 helyre. De mar nem varialok. Van azert melo... igaz most ebben a "2hetben" szinte eselytelen az tuti.
2021. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!