Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másnak is nehéz, most a vírus...

Másnak is nehéz, most a vírus miatt munkát találni?

Figyelt kérdés

Már nem tudom hány állásra jelentkeztem de alig ha hívnak interjúkra és ott is a szokásos "majd értesítjük ha döntöttünk" szöveget kapom és pár helyen mondták, hogy egy pozícióra több mint 200-an is jelentkeztek.

Tényleg ennyi most a munkanélküli?

Mióta nincs amúgy munkátok és hogy bírjátok?

Régebben a vírus előtt azért hívtak többen de most csoda, hogy ha 2 hetente kapok 1 hívást munka miatt.

Pedig olyanokra is jelentkeztem ahova nem kell sok tudás, nekem csak egy általános és egy szakmám van meg gyári tapasztalatom is de most mintha megálltak volna ebben.

Már felkerestem gyárakat is, írtam nekik hátha van ott olyan pozíció ahova alkalmas lennék a szakmám miatt is.

Már szinte magamba roskadok meg nagyon elöntött a depresszió is.

Takarítok itthon, teszek veszek meg mosogatok stb csak hogy csináljak valamit de ezeken felül is van rengeteg időm semmit tevésre.

Nagyim szerint most egy darabig ne is várjak hívásokat a leállás miatt is meg amúgy is most a helyzet miatt nagyon megválogatják kit választanak.

Ja és ne gyertek a "aki szeretne dolgozni az úgyis talál" szöveggel mert én már régóta szeretnék dolgozni és keresek de a végső döntés úgysem engem illet és kérdés, hogy megfelelek e nekik.

Már bevállalnám a 3 műszakot vagy a 4-et is ha megközelíthető távolságban lenne és időben beérnék de hát ezek sem keresnek fel.

Van még akinek nehéz állást találnia most?

Hogy bírjátok?



2021. márc. 13. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Attol fugg mihez ertesz.

En epitoiparban dolgozom es van folyamatosan munka, ha nem lenne munkahelyem akkor is talalnek masikat mert a vallalkozok mindig panaszkodnak hogy nincs eleg ember

2021. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Az álláskeresés nekem sem megy könnyen középfokú gazdasági végzettséggel.. Lassan egy éve már nagyon sok helyre küldtem el én is önéletrajzot (bank, értékesítő, eladó, ..), de egyszerűen nem is kapok visszajelzést.

Itt kisvárosban ráadásul hiába hirdetnek neten vagy a cég karrieroldalán, több helyen csak úgy álltak velem szóba, ha személyesen adtam le jelentkezést - hiába a vírushelyzet.

A kőműveseken/ targoncásokon/ fejlesztőkön kívül alig keresnek más pozícióba embert..

2021. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Ezert kell most ezeket csinalni.. jobb mint a semmi. Sot ahogy hallom meg tapasztalom meg jobban is lehet keresni 😀 Ensem a szakmamban dolgozok amig tart a natha
2021. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
#13 azért náthának nem mondanám. Mikor náthás vagyok, 2 hétig folyik az orrom és/vagy fáj a torkom mint a krvaélet. Coviddal volt egy kis hőemelkedésem alig egy napig, erre 2 hétre eltiltottak a munkától. :)
2021. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
Nekemis ennyi volt meg kollegaknak is. De mi meloztunk ugyanugy. Mar ugyis elkapta kb mindenki csak van akire nem hat meg nem tesztelnek le mindenkit..
2021. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
nehezen ,a kormány teljesen elengedte a kezünket
2021. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
61%
#16 Már eleve rossz hogy a kormány fogja a kezünket, és nem a kezünk a kormányt.... ;-)
2021. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Lassan 2 éve vagyok munkanélküli.

Egész nap netezek és fekszem. Néha olykor elverem a gúnár nyakát is. (maszturbálok naponta) Apámék eltartanak amúgy... Ha már nem lesznek max kinyirom magam.


30/F

2021. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
cefet világot élünk
2021. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Lehet tudnék munkát adni neked
2021. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!