Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik az előjelei, ha nem...

Mik az előjelei, ha nem tartanak meg valakit a próbaidő után?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a 3 hónapot ledolgoztatták és semmi panasz nem volt rá, ügyes, "jól végezte a munkáját, akkor nem hiszem, hogy elküldenék. Bár próbaidő alatt nem kell megindokokolni egyik félnek sem a felmondás okát.. Ha letelik próbaidő, akkor már igen.

Bár ki tudja. :(.

Vírus miatt is küldhetnek el embereket ebben az időszakban.

2021. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs előjel, hanem a próbaidő utolsó napján bekamuzzák, hogy túl lassú vagy, nem vagy elég jó, pá-puszi, mehetsz...
2021. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Próbaidős vagyok és eléggé gáz lenne, ha elküldenének.

Lassan 1,5 éve vagyok a szakmámban, abból az első 1-2 hónap garázscégnél, amit jobb, ha nem írok be a CV-be, ha elküldenek innen, akkor ez a 3 hónap is kuka.


Csak egy ismerősömet azonos szakmában 2 helyről is küldték el pont ugyanúgy, ahogy 2-es írja.

2021. márc. 14. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A próbaidős dolgozókra támogatás jár. Épp ezért sok helyen direktbe mindig elküldik őket a próbaidő végén, és felvesznek mást, akit majd úgyszintén elküldenek. Vetésforgós módszer.
2021. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dehát 3 hónap alatt alig kezd el értéket termelni az ember, még a tapasztaltabb szakembernek is kell 1-2(-3) hónap, amíg egyáltalán átlátja az adott projekteket, adott dolgok működését.
2021. márc. 15. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2021. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Én személyesen ezt képzettséget nem igénylő, fizikai munkákban tapasztaltam. Legutóbb például mosogatás.
2021. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!