Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell felmondani?

Hogyan kell felmondani?

Figyelt kérdés
Első munkahelyem, szeretnék felmondani, mert 4 év alatt 28 ezret emeltek a kezdő 150.000 forintos fizetésemen úgy, hogy a másik műszakban többen dolgoznak, mégis sokkal kevesebbet termelnek ugyanezért a pénzért.

2021. márc. 17. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
2021. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én szimplán megmondtam hogy magánéleti okok miatt nem fogom tudni folytatni. Amikor megkérdezték miért, azt mondtam egyetem miatt. (Ami végülis igaz.) Ennyi kell.
2021. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a főnökhöz, fizetésemelést kérsz. Ha nem ad, akkor elkezdesz másik állást keresni. Ha találtál jobbat, akkor megírod a felmondásodat, kinyomtatod két példányban. Bemész a főnökhöz, leteszed elé a felmondásodat, az egyik nála marad, a másikra kérsz egy aláírást tőle, jól elteszed utána. Ha kérdezi miért, akkor elmondod. Ha alkudozik, akkor nyugodtan mondj nagyobb összeget, mint amit a másik helyen fogsz kapni, és ne engedj belőle.
2021. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Letöltöd a munkahelyi felmondási nyilatkozatot, kitöltöd és odaállítasz vele a főnököd elé és közlöd vele. Sajnos ez ilyen. Nem a legkellemesebb pillanatok, de túl kell esni rajta, mert nyilván okkal mond fel az ember. Sok sikert és kitartást neked!
2021. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában irásban és bele kell irni mikor lesz az utolsó munkanapod.

Munkaügyön érdemes előtte rákárdezni a részletekre.

Például mennyi a felmondási idő.

Főnököd ha nem akarja átvenni a felmondólevelet lehet keresni mást (az ő felettesét vagy valakit munkaügyről) esetleg ajánlottal elpostázni a cég levelezési cimére.

2021. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!