Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nem alap elvárás...

Szerintetek nem alap elvárás hogy ha idegen irodába ülünk be, akkor elpakolunk magunk után? Csipsz, kávé, morzsa, székek stb?

Figyelt kérdés

Kollega többedmagával beül egy megbeszélésre egy „idegen“ tehát más kollega irodájába.

Az irodát szétdobálják székeket hoznak be , asztalokat húznak el, és megy a csipsz kávé szendvics.

Majd amikor végeztek úgy hagyják az egészet. Székek széjjel, asztalok félre, kávéspoharak kávéfoltok morzsahegyek szétdobált üres zacskók, összegyűrt jegyzetlapok. Egy kupleráj.Mint egy pályaudvar.


Nem alap elvárás lenne hogy ahogy az irodát „átvették“ úgy is adják vissza?


(ja és azt meg se jegyzem hogy ez-az eltűnt, magyarul ellopták. Volt ott egy mobiltöltő-eltűnt, volt ott vízforraló-lába kelt-na ki lopta el? Na ki...)

És ez az egész a főnök jóváhagyásával.

Ez hogy mehet így?


2021. márc. 23. 11:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát... alapnak kéne lennie.
2021. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beteges fiktív sztorikon felcseszni magadat.
2021. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ugye a kollega egy aktuális "főnök nyaller" akinek épp mindent szabad még szólni se szabad ellene, mert most ő az aktuális kiskedvenc még én húzom a rövidebbet ha szólok ellene.


de hullócsillagok ezek láttam én már nem egy kiskedvenc tündöklését és később csúfos bukását. Aki magasra mászik nagyot esik.

Én sose másztam magasra, na de esni se fogok soha.

2021. márc. 23. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem az dühít a legjobban, mikor a kollégák megebédelnek és ott hagyják a mosatlan edényeket. Igaz, van takarítónő a cégnél, de én úgy gondolom, hogy amikor megebédelek, az az alap, hogy elmosogatok magam után és nem másnak (pláne idegennek) hagyom ott.
2021. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majdnem azt mondtam, etteremben hittek magukat, de ott sem visszuk el a cseszet meg a pincer holmijat.
2021. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik hogy és a lopott dolgokkal ki számol el ? senki.

ha szólok még engem rúgnak ki, hogy mivel merészelem vádolni a drága kollegákat.

2021. márc. 23. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!