Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Pensum mennyire megbízható?

A Pensum mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, főként a külföldi diákmunkával kapcsolatban.

2021. márc. 23. 23:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10 - es

Ezt nem egészen értem (azzal együtt én kb csak rosszat olvasok róluk mindenhol szóval soha kapcsolatba nem kerülnék velük).

Ilyen munkáknál náluk alk. /egyszerűsített foglalkoztatás van napi bejelentéssel, annak minden előnyével és hátrányával. Ha nálad mondjuk 1600 Ft / óra az ugye nettó ott mit tud "okoskodni" ? Kevesebbet ad? Másnap be se mennék csak menne a mail ( mindenképpen az, hogy nyoma legyen) amiben minden szerepel és amire reagálniuk kell. Ha az óraszám nincs megfelelően elszámolva szintén. Nem szabad hagyni magad!

Én nem közvetítőn keresztül, de olyan helyen voltam, ahol nem próbaidő volt hanem 1 hét ilyen napi bejelentés, hogy " megismerjük" egymást és csak utána lett volna határozatlan idejű szerződés. Fura volt, de mondom ok egy hetet benyelek így. Végül 3 nap után elköszöntem, mert több minden nem úgy volt, mint a hirdetésben + megbeszéltek, de nem ez a lényeg hanem közölték következő hónap 10ig adják majd oda fizetést arra a 3 napra (addig lett volna kb 2.5hét). Mondtam nono-no, de náluk bizony így van. Otthon leültem gép elé és megírtam akkor a hatályos jogszabályoknak megfelelően lesznek kedvesek 5 munkanapon belül a béremet kifizetni bla-bla...másnap hívtak mehetek a pénzemért.

Szóval ha úgy érzed valóban átvernek tessék lépni és mindig mindennek legyen nyoma ez a titok.

2022. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!