Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél, ha a választott...

Mit tennél, ha a választott munka meghaladja a képességeidet?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagypk egy teljesen új munkaterületen. Igazaból be se tanított senki. A munkak feladatok tornyosulnak, segítséget ugyan kapok, de szeretnék precizen dolgozni.ti mit csinalnatok?
2021. márc. 25. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A legjobb tudásom szerint ellátom a munkát, onnét ha nem sikerül nem tehetek róla, én megtettem mindent, a lelkiismeretem tiszta.
2021. márc. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Én maximalista vagyok. Ilyenkor addig hajtom magam amíg saját magamnak bebizonyítom hogy lehetek hozzá elég jó. Rászánom az időt, és addig képzem magam amíg nem tökéletes a munka amit elvégzek. Engem motivál ha kevésnek érzem magam, mert arra sarkall hogy jobb legyek, és amikor végre megütöm a szintet, az egy hatalmas elégtétel.
2021. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Csak nem kormánytisztviselő vagy? :D Ott divat ez, hogy senki nem mond el semmit, de csináld meg, mert határidős.

Egyedül annyit tudsz csinálni, hog szólsz a főnöknek, hogy valakit tegyen melléd, vagy gyakrabban segítsenek be, mert egyedül ez nagyon sok.

2021. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Jó kis állás lehet, hogy a tornyosuló feladatok nem érdekelnek senkit.
2021. márc. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: általában mindenkinek megvan a saját dolga, senki mást nem érdekel, hogy te a saját munkáddal végzel-e határidőre, vagy nem.
2021. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És főnök sem ellenőrzi? Nem valami létfontosságú ágazat lehet, ha senkit nem érdekel a határidő.
2021. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
#6: hivatali dolgozóként elsődlegesen az én feladatom, hogy elkészüljek határidőre a munkámmal, nem a főnökömé. Senkit nem fog érdekelni, hogy mi van a főnökkel, mert nem neki szól a határidő, hanem nekem. Ha esetleg lényegesen túlcsúsznék rajta, és ezt nem közöltem az érintettekkel, akkor vennék fel a kapcsolatot a főnökkel, hogy mint a felettesem, tájékoztasson a kötelességeimről.
2021. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!