Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a munkaadó...

Mit tegyek, ha a munkaadó szórakozik a felmondási idő hosszával, emiatt nem tudom informálni az új munkahelyemet, hogy pontosan mikor tudok kezdeni? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Felmondtam a munkahelyemen, a felmondási időm 60 nap. Viszont, mivel a projektünk éppen meg fog szűnni, ezért a HR felajánlotta, hogy lerövidithetjük 30 napra. A közvetlen managerem ezt jóvá is hagyta, viszont a nagy fejesek jóváhagyása is kell. A managerem azt mondta, biztos jóvá fogják hagyni, ezért az új munkahelyen szóltam, hogy adott napon tudok kezdeni.

Viszont a nagyfőnökök jóváhagyása azóta sem érkezett meg, több mint 3 hete. Mindig igérgetik, de semmi. Az új helyen ápr.közepe körül kéne kezdeni, viszont félek hogy addig nem fogok tudni elszabadulni innen, és nem fogják tolerálni az új helyen.

Az a legőrjítőbb, hogy nem reagálnak semmit, abszolut nem tudom mi van, szóljak-e az új helyen hogy lehet csak 1 hónappal később tudok kezdeni vagy még nem....ettől még az is jobb lenne ha nemet mondtak volna...

Már írtam emailt én is a nagyfőnöknek, amiben kértem h reagáljon, mert függ tőle a másik munkahelyem, és mivel a projektünk megszűnik, nem éri hátrány a céget....

Nem tudom mit tegyek, legszivesebben cirkuszolnék, de lehet nem kéne.....megőrülök ettől a bizonytalanságtól!

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Vagy járt már valaki ugyanígy?

Tudom hogy minden helyzet más, és ezt nekem kell megoldanom, de kiváncsi vagyok, hogy ki mit tenne ilyenkor...


2021. márc. 26. 12:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9-es: igen, de a közvetlen managerem azt mondta, rendben lesz, ezért mertem beigérni :/ "Jelenhelyzetben valószínűleg kisebb gondjuk is nagyobb annál" - ja, végülis pont ezért nem kerülne neki sokba irni egy yes-t vagy no-t...

10-es: rendben, amint kiderül és megtudok valamit, leirom.

2021. márc. 26. 19:27
 12/13 anonim ***** válasza:

De pont ezért nem foglalkozik vele.

Neked csak ennyi, neki teljesen más a gondolkodása.


#11

2021. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ma megtörtént a csoda, jóvá lett hagyva a dolog :-)
2021. márc. 29. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!