Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mellékállást érdemes végezni...

Mellékállást érdemes végezni 3 műszakos munkarend mellett beosztható időben, ha a fizetésemmel meg vagyok elégedve egyedülálló 23 éves fiatalként?

Figyelt kérdés

Nettó 250-et keresek így túlóra nélkül, amiből kijövök gond nélkül, plusz cafeteria 16k. Saját autóval rendelkezem ami egy škoda fabia (2015), nem probléma a fenntartása. Viszont adódott egy lehetőségem, hogy mellékállásban napi 4-5 órát kéne dolgoznom otthon, viszont előfordul hogy az emberhiány miatt össze-vissza tesznek be engem műszakokba, illetve túlórába. Sokszor nagyon kimerült vagyok, és 80-150 ezret kapnék így. A cég bemutatásakor nem is volt teljesen egyértelmű, hogy mivel kéne foglalkozni, leginkább pénzügyekről volt szó ahogy megfigyeltem az online bemutatón. Jelenleg targoncázom egyébként egy logisztikai cégnél, maga a munka nem megerőltető fizikailag, csak szellemileg vagyok nagyon kifáradva. Túlórával nettó 300-350 a fizetésem a cafeteria mellett.


Ti vállalnátok teljesen egyedülállóként albérletben (ami 50 ezerbe kerül nektek felesben fizetve)?



2021. márc. 28. 22:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem vállalnám én sem. Állításod szerint a mostani fizetésedből is megélsz, akkor miért kéne még a 3 műszak mellett mást is dolgoznod? Inkább töltsd pihenéssel a szabadidődet. Ha nagyon kéne a pénz, akkor ideiglenesen be lehetne vállalni, már amennyiben nem átverés ez az egész..
2021. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
Én évekig 3 műszakoztam.Mellette tudtam másodállást vállalni.Persze nem ilyen mlm típusút, hanem a tanult szakmámat hasznosítottam.Szerintem akarás, elképzelések, tervek kérdése, hogy mire van az embernek energiája és mire nincs.Főleg raktári munka mellett, mert ha jól gondolom azért nem minden nap hajtós ott sem, nálunk a srácoknak annó királyság volt az éjszakai műszak:P
2021. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez valami ügynöki munka szerintem. Az ilyet akkor se tudtam elvállalni soha, amikor még rendes állásom se volt pályakezdőként. Csak a közeli rokonaimat, aztán a távoliakat, az ismerősöket, a telefonkönyvben levőket kellett volna sorra zaklatnom biztosítási ajánlatokkal...Á, kizárt. Amúgy meg ha kimerült vagy így is, akkor inkább ne.
2021. márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
Én egyetem mellett kíséreltem meg, hogy elmegyek állandó éjszakásba dolgozni a jó fizetés reményében. Az este tíztől reggel hatig tartott, nappal meg ugye óráim voltak, meg tanulni kellett. Három hétig bírtam, aztán kidőltem és felmondtam. Valamikor pihenni is kell, mert nulla alvással nagyon rövid idő alatt ki lehet dőlni.
2021. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Napi 4-5 órát biztos nem, arra ráadásul a nettó 80 nagyon kevés. Max havi két szombatot vállalnék be pluszban, ha rendesen fizet.
2021. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%

Én nem. Nekem a szabadidőm többet ér, mint non-stop melózni. Persze ha nagyon kéne a pénz, az más, de ha nem, akkor nem.

Voltam már úgy, hogy heti 3 nap, 30 óra meló, 1 műszak és 4 nap pihi, de kizárt volt, hogy vállaljak extra melót. Jó nem is itthoni pénz, mert az nagyon kevés lenne, de a lényeg, hogy ha a pénz elég, akkor mellette nekem pl. kell a szabadidő.

Ismerek olyanokat akik állandóan melóznak, pedig elég lenne a pénzük bőven, hát na mindenki más.

Én azért szeretek annyira itthon lenni, hogy ne non-stop melóba legyek, vagy túlórába vagy extra munkahelyen.

2021. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!