Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök miért kérdezgeti 100x...

A főnök miért kérdezgeti 100x mennyi van még hátra az egyetemből mikor a) tudja b) semmi köze hozzá mert nem ő fizeti c) a végzettséget itt helyben semmire se tudom használni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 14:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
így van, de esetemben ez is mindegy mert jóval efelett kapok.... szóval a főnök biztos nem attól fél hogy"át kell jelentenie" a nem létező diplomás bérre, mert már most többet kapok
2021. ápr. 4. 15:01
 12/18 anonim ***** válasza:

akkor örülj neki, mert ahol zsebbe fizetnek ott át kell jelentenie diplomás minimálbérre


előtte meg mondjuk kaphattad a segéd munkás minimálbért


de ha nem ez a helyzet, akkro örülj neki nagyon



gyárba mondjuk nem vesznek fel a sorra, ha beírod, hogy van diplomád, mert többet kell fizetniük, a 130 helyett

2021. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"gyárba mondjuk nem vesznek fel a sorra, ha beírod, hogy van diplomád, mert többet kell fizetniük, a 130 helyett"


ez egy hazugság, ráadásul ostoba hazugság, mert a béralap mindig az ADOTT MUNKAKÖR betöltéséhez igazodik és nem a legmagasabb végzettséghez... ha én diplomával gyárba megyek, ahova 8 elemi kell, ott a 8 elemi lesz a béralap, és egyetlen fillérrel se vagyok többre jogosult hiába van 10 diplomám is.

ha már hazudsz előtte nézz utána

2021. ápr. 4. 15:06
 14/18 A kérdező kommentje:

" ott át kell jelentenie diplomás minimálbérre"



de elárulod végre MI AZ A DIPLOMÁS MINIMÁLBÉR? AZ MICSODA?? én még olyanról SOHA AZ ÉLETBEN nem hallottam.

Idézd már be a munka törvénykönyvének azt a részét ami erről rendelkezik. Na . Várom.

2021. ápr. 4. 15:07
 15/18 anonim ***** válasza:
Sejti, hogy dobbantasz, ahogy lediplomázol.
2021. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Sejti, hogy dobbantasz, ahogy lediplomázol."


És még az se biztos, hogy azt megvárom.

2021. ápr. 4. 15:15
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te b+ soha nem takarodsz már el erről az oldalról... :D
2021. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérdező, nem unod még ezt a témat? Ennyire nincs életed, hogy hetente-két hetente ezen rugózol?

Lúzer SC vagy teljes mértékig!

2021. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!